Lost your password?
Další utkání bude přidáno v brzké době
Vítězná série pokračuje PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 08:39

OP muži - 10.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Řetězárna  ,,B"  5 : 4 (3 : 1)

Sobota 10.10.2020

Branky: 8. a 26. Dvořáček, 36. Burďák, 80. Lapčík, 71. Danilko - 4. a 57. Srněnský, 67. a 85. Malčík

Sestava SČV: Kroupa - Dvořáček, Fidrich, Turoň, Rejda - Juhaňák, Burďák, Lapčík, Kocián - Žák, Danilko  střídali: Barabáš, Polák, Miťko, Machů P.

OP žáci st. - 10.kolo 

TJ Zlaté Hory - TJ Sokol Stará Červená Voda  3 : 0 (3 : 0)

Sobota 10.10.2020

Sestava SČV:  Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína, Rejda Jan

OP přípravky st. - 7.kolo  

Dynamo Javorník ,,A" - TJ Sokol Stará Červená Voda  30 : 3 (15 : 1)

Čtvrtek 8.10.2020 

Branky SČV: 50. a 60. Gábor Damian, 23. Ondrušík Pavel

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Zeleňák Matěj 

OP přípravky st. - 7.kolo  

SK Řetězárna - TJ Sokol Stará Červená Voda  7 : 10 (4 : 5)

Neděle 11.10.2020 

Branky SČV: Zeleňák Matěj 4x, Rejda Jan 3x, Gábor Damian 2x, Burďák Petr 1x

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Zeleňák Matěj

 
Nejlepší výkon podzimu, hrdinou utkání čtyřgólový Vena Žák PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 08:14

OP muži - 9.kolo 

FC Tatran Supíkovice - TJ Sokol Stará Červená Voda  1 : 4 (0 : 2)

Sobota 3.10.2020

Branky: 70. Honel - 9., 44., 54. a 61. Žák

Sestava SČV: Kroupa - Dvořáček, Fidrich, Turoň, Rejda - Juhaňák, Burďák, Lapčík, Kocián - Žák, Danilko  střídali: Barabáš, Polák, Miťko, Machů P.

OP žáci st. - 9.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Lipová-lázně  3 : 1 (1 : 1)

Sobota 3.10.2020

Branky SČV: 21. a 50. Sliž Sebastian, 57. Ondruch Nikolas 

Sestava SČV:  Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína, Rejda Jan

OP přípravky st. - 2.kolo  

SK Lipová-lázně - TJ Sokol Stará Červená Voda  9 : 6 (4 : 2)

Pátek 2.10.2020 

Branky SČV: 10. a 60. Gábor Damian, 25. a 38. Zeleňák Matěj, 45. a 50. Fidrich Marek

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Zeleňák Matěj 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 08 Duben 2021 09:05 )
 
Důstojný byl jen poločas PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 07:42

OP muži - 7.kolo 

FK Vápenná - TJ Sokol Stará Červená Voda  5 : 0 (1 : 0)

Sobota 19.9.2020

Branky: 43. a 49. z pen. Šebesta, 59. a 82. z pen. Sloup, 88. z pen. Krézek

Sestava SČV: Kroupa - Polák, Fidrich, Turoň, Rejda - Danilko, Juhaňák, Křivan, Kocián - Lučan, Lapčík  střídali: Barabáš, Burďák, Dvořáček, Miťko, Žák, Machů P.

OP žáci st. - 1.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Vidnava  2 : 9 (2 : 6)

Středa 16.9.2020

Branky SČV: 15. a 25. Mindžák Jaroslav 

Sestava SČV:  Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína

OP žáci st. - 7.kolo  

SK Řetězárna - TJ Sokol Stará Červená Voda  7 : 0 (4 : 0)

Sobota 19.9.2020

Sestava SČV: Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína

OP přípravky st. - 1.kolo  

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Řetězárna  4 : 11 (3 : 8)

Čtvrtek 17.9.2020 

Branky SČV: 10.Zeleňák Matěj, 15. Ehrenberger Tomáš, 20. Škodík Štěpán, 50. Studená Sára Veronika

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Zeleňák Matěj 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 08 Duben 2021 09:04 )
 
Vena Žák přišel, viděl, rozhodl PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 08:00

OP muži - 8.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Sokol Velké Konětice  1 : 0 (0 : 0)

Sobota 26.9.2020

Branky: 75. Žák

Sestava SČV: Kroupa - Dvořáček, Fidrich, Machů M., Křivan - Burďák, Lapčík, Gurka, Kocián - Lučan, Žák  střídali: Barabáš, Danilko, Polák, Miťko, Machů P.

OP žáci st. - 2.kolo 

Lipová-lázně - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 2 (2 : 0), na pen. 4 : 3

Středa 30.9.2020

Branky SČV: 51. Plášek Vlastimil, 61. vl.

Sestava SČV:  Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína, Rejda Jan

 
Mizérie pokračuje PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 08 Duben 2021 07:14

OP muži - 6.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - Jiskra Velká Kraš  4 : 5 (1 : 2)

Sobota 12.9.2020

Branky: 22. a 82. Lapčík, 34. Křivan, 90. Dvořáček - 30. vl., 21. Trusík, 45. Roubalík P., 66. Roubalík M., 86. Vysloužil

Sestava SČV: Kroupa - Polák, Fidrich, Turoň, Rejda - Danilko, Juhaňák, Křivan, Kocián - Machů P., Lapčík  střídali: Barabáš, Burďák, Dvořáček, Miťko, Žák

OP žáci st. - 5.kolo 

FK Stomix Žulová - TJ Sokol Stará Červená Voda  9 : 0 (2 : 0)

Neděle 6.9.2020 

Sestava SČV: Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Reimer František, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří

OP žáci st. - 6.kolo  

TJ Sokol Stará Červená Voda - FC Tatran Supíkovice  10 : 0 (5 : 0)

Sobota 12.9.2020

Branky SČV: 26., 29. a 36. Turoň, 34. a 55. Mindžák, 18. Miťko, 25. Machů, 50. Ondruch, 62. Zemánek, 68. Rejda

Sestava SČV: Jílek Filip, Turoň Tomáš, Machů Vanessa, Plášek Vlastimil, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Sliž Sebastian, Mindžák Jaroslav, Ondruch Nikolas, Rejda Jiří, Komárek Josef, Burďáková Nikola, Fidrich Marek, Poláková Karolína

OP přípravky st. - 5.kolo  

FK Jeseník - TJ Sokol Stará Červená Voda  21 : 0 (8 : 0)

Pondělí 7.9.2020 

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Fidrichová Viola

OP přípravky st. - 6.kolo 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Mikulovice  1 : 16 (1 : 9)

Pondělí 14.9.2020

Branka SČV: 10. Rejda Jan

Sestava SČV: Rejda Jan, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Škodík Štěpán, Burďák Petr, Ondrušík Pavel, Gábor Damian, Studená Sára Veronika, Mydliar Lukáš, Studený Sean, Zeleňák Matěj 

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 08 Duben 2021 09:04 )
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 61