Lost your password? REGISTER
So, 19 říj 2019 14:30 
Okresní přebor muži 2019/20
TJ Vidnava
TJ Vidnava
: Sokol Stará Červená Voda
Sokol Stará Červená Voda
Season Stats
1st leg 27.4.2019
Okresní přebor muži 2018/19
TJ Vidnava - Sokol Stará Červená Voda   1:2
Úžasná řežba, lídr padnul PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Pondělí, 15 Říjen 2018 12:24

OP muži 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Bělá pod Pradědem  5 : 2 (2 : 0)

Branky: 44. a 91. Lučan, 45. Turoň, 55. Juhaňák z pen., 79. Lapčík Jiří - 63. Lejsal, 82. Krejčí

Sestava SČV: Kroupa - Staník, Fidrich, Krmíček, Čermák Vladimír - Polák, Juhaňák, Gurka, Žák - Lapčík , Lučan  střídali: Rejda, Schuch, Gábor Dominik, Turoň, Čermák Václav, Machů

OP žáci

TJ Sokol Stará Červená Voda - Dynamo Javorník  2 : 1 (0 : 1)

Branky SČV: 41. Danilko Dominik, 44. Miťko Daniel

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Jílek Filip, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Pišl Pavel, Nedavaška Vojtěch, Miťko Daniel, Miťko Samuel, Vonc Jakub, Voncová Kristýna, Danilko Daniel, Barabáš Kristián, Turoň Tomáš

OP mladší přípravky 

SK Lipová.lázně - TJ Sokol Stará Červená Voda  27 : 2 (13 : 2)

Branky SČV: 13. a 14. Gábor Damian

Sestava SČV: Burďák Petr, Ehrenberger Tomáš, Podlahová Tereza, Suttnerová Marie, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Rejda Jan, Schuchová Jana, Gábor Damian, Lučan Jaroslav, Balog Marek, Burďák Dominik

OP starší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Lipová-lázně  11 : 9 (7 : 4)

Branky SČV: 5x Machů Vanessa, 5x Miťko Samuel, 1x Zemánek Roman

Sestava SČV: Reimer František, Machů Vanessa, Pišl Petr, Dostálová Michaela, Wadel Simon, Pesslová Michaela, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Gábor Damian, Dubčíková Martina

 

Sobota 13.10.2018 - Zdá se, že letos nás baví hrát jen se silnými soupeři. Po Mikulovicích a Černé Vodě jsme si připsali další cenný skalp a to dokonce ten ze všech nejcennější. 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 18 Říjen 2018 13:16 )
Celý článek...
 
Dvougólové vedení nestačilo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Středa, 10 Říjen 2018 22:02

OP muži 

SK Řetězárna "B" - TJ Sokol Stará Červená Voda  3 : 2 (1 : 2)

Branky: 28. Juriček, 73. Babčák, 75. Srněnský - 1. a 23. Lapčík Jiří

Sestava SČV: Kroupa - Staník, Fidrich, Krmíček, Čermák Vl. - Turoň, Burďák, Juhaňák, Polák - Lapčík , Žák  střídali: GurkaGábor, Čermák Vá., Machů

OP žáci

TJ Zlaté Hory - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 1 (1 : 0)

Branka SČV: 60. Vonc Jakub

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Jílek Filip, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Pišl Pavel, Nedavaška Vojtěch, Miťko Daniel, Miťko Samuel, Vonc Jakub, Voncová Kristýna, Danilko Daniel, Barabáš Kristián, Turoň Tomáš

OP mladší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Mikulovice  0 : 31 (0 : 17)

Dynamo Javorník - TJ Sokol Stará Červená Voda  19 : 2 (10 : 0) 

Branky SČV: 2x Gábor Damian

Sestava SČV: Burďák Petr, Burďák Dominik, Balog Marek, Podlahová Tereza, Suttnerová Marie, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Rejda Jan, Gábor Damian, Schuchová Jana, Lučan Jaroslav

 

Sobota 7.10 -  Po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího v našich řadách zavládlo veliké zklamání. 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 11 Říjen 2018 20:50 )
Celý článek...
 
Vydřené vítězství PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Úterý, 02 Říjen 2018 12:01

OP muži 

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Lipová-lázně  2 : 1 (1 : 0)

Branky: 9. Juhaňák z pen., 58. Lapčík Jiří z pen. - 76. Wiesner

Sestava SČV: Žák - Turoň, Fidrich, Krmíček, Čermák Vladimír - Gábor Dominik, Juhaňák, Burďák, Polák - Lapčík , Schuch  střídali: Rejda, Čermák Václav

OP žáci

TJ Sokol Stará Červená Voda - FC Tatran Touax Supíkovice  4 : 1 (1 : 0)

Branky SČV: 36. a 45. Nedavaška Vojtěch, 4. Plášek Vlastimil, 41. Danilko Dominik

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Jílek Filip, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Pišl Pavel, Nedavaška Vojtěch, Miťko Daniel, Miťko Samuel, Vonc Jakub, Voncová Kristýna, Danilko Daniel, Barabáš Kristián, Turoň Tomáš

OP mladší přípravky 

Dynamo Javorník - TJ Sokol Stará Červená Voda  - odloženo

OP starší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - Dynamo Javorník  2 : 11 (0 : 6)

Branky SČV: 55. a 57. Machů Vanessa

Sestava SČV: Reimer František, Machů Vanessa, Pišl Petr, Dostálová Michaela, Wadel Simon, Pesslová Michaela, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Gábor Damian, Dubčíková Martina

TJ Vidnava - TJ Sokol Stará Červená Voda  16 : 5 (9 : 3)

Branky SČV: 1., 2. a 30. Miťko Samuel, 40. Machů Vanessa, 60. Wadel Simon

Sestava SČV: Reimer František, Machů Vanessa, Pišl Petr, Dostálová Michaela, Wadel Simon, Pesslová Michaela, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Gábor Damian, Dubčíková Martina

 

Sobota 29.9.2018 - Lipová, určitě ne jen proti nám, v posledních letech podává velice sympatické výkony. 

Aktualizováno ( Úterý, 02 Říjen 2018 22:47 )
Celý článek...
 
Program na období od 8. 10. do 15. 10. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 08 Říjen 2018 10:00

Pondělí 8. 10. 2018 - V České Vsi jsme letos po šesté prohráli a to nestačilo ani průběžné vedení 2 : 0. V sobotu na domácím hřišti přivítáme dosavadního suveréna z Bělé! na domácí půdě se představí také žáci. Ve středu přivítají mladší přípravky na domácím hřišti v dohrávce Javorník a v neděli pojedou do Lipové. Naopak starší přípravky Lipové se představí na našem hřišti v pondělí!

Středa 10. 10. 

  • od 16:30 - OP mladší přípravky, 9. kolo: Sokol SČV U9 - Dynamo Javorník U9, na domácím hřišti

Čtvrtek 11. 10. 

  • od 16:30 - starší a mladší přípravky - trénink na hřišti  
  • od 16:30 - žáci - trénink na hřišti  

Pátek 12. 10.

  • od 17:00 - muži - trénink na hřišti
Sobota 13. 10.
  • od 12:00 - OP žáci, 2. kolo: Sokol SČV U15 - Dynamo Javorník U15, na domácím hřišti
  • od 15:00 - OP muži, 11. kolo: Sokol SČV - FK Bělá pod Pradědem, na domácím hřišti
Neděle 14. 10.
  • od 10:00 - OP mladší přípravky, 2. kolo: SK Lipová-lázně U9 Sokol SČV U9, na hřišti v Lipové, odjezd auty v 9:00
Pondělí 15. 10.
  • od 16:30 - OP starší přípravky, 11. kolo: Sokol SČV U11 - SK Lipová-lázně U11, na domácím hřišti

 

Aktualizováno ( Středa, 10 Říjen 2018 07:27 )
 
Tohle se nepovedlo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Úterý, 25 Září 2018 20:30

OP muži 

Jiskra Velká Kraš - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 1 (1 : 1)

Branky: 17. Roubalík, 62. Vysloužil - 63. Lapčík Jiří z pen.

Sestava SČV: Javorek - Staník, Fidrich, Jílek, Machů Martin - Žák, Krmíček, Burďák, Polák - Lapčík , Lučan  střídali: Rejda, Gábor, Turoň, Šípek

OP žáci

SK Řetězárna - TJ Sokol Stará Červená Voda  5 : 0 (2 : 0)

Branky SČV:

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Jílek Filip, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Pišl Pavel, Nedavaška Vojtěch, Miťko Daniel, Miťko Samuel, Vonc Jakub, Voncová Kristýna, Danilko Daniel, Barabáš Kristián, Turoň Tomáš

OP mladší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Řetězárna  12 : 6 (5 : 5)

Branky SČV: 1., 2., 3., 4., 5. a 6. Gábor Damian, 8. Nydrle Václav, 10. Burďák Dominik, 11. Podlahová Tereza, 11. Fidrich Marek, 17. Suttnerová Marie, 24. Rejda Jan

Sestava SČV: Burďák Petr, Burďák Dominik, Balog Marek, Podlahová Tereza, Suttnerová Marie, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Rejda Jan, Gábor Damian, Schuchová Jana, Lučan Jaroslav

OP starší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Mikulovice  5 : 22 (1 : 14)

Branky SČV: 5. a 51. Machů Vanessa, 40. a 48. Zemánek Roman, 58. Gábor Damian

Sestava SČV: Reimer František, Machů Vanessa, Pišl Petr, Dostálová Michaela, Wadel Simon, Pesslová Michaela, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Gábor Damian, Dubčíková Martina

 

Sobota 22.9.2018 - Zápas "blbec"! Tak by se dalo označit sobotní utkání ve Velké Kraši. 

Aktualizováno ( Úterý, 25 Září 2018 21:53 )
Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 59