Lost your password? REGISTER
So, 28 bře 2020 15:00 
Okresní přebor muži 2019/20
Kameník Černá Voda
Kameník Černá Voda
: Sokol Stará Červená Voda
Sokol Stará Červená Voda
Season Stats
1st leg 17.8.2019
Okresní přebor muži 2019/20
Sokol Stará Červená Voda - Kameník Černá Voda   2:4
V České Vsi prostě nevyhráváme, Žáci válcují okresní přebor, Krásná přestřelka přípravek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Úterý, 01 Říjen 2019 21:07

OP muži 

SK Řetězárna ,,B" - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 1 (1 : 1)

Branky: 37. Juríček, 62. Srněnský - 4. Lapčík

Sestava SČV: Kroupa - Bundil, Fidrich, Rejda - Juhaňák - Burďák, Křivan, Gurka, Kocián - Žák, Lapčík  střídali: Polák, Polešovský, Miťko

OP žáci

SK Lipová-lázně - TJ Sokol Stará Červená Voda  0 : 5 (0 : 4)

Branky SČV: 5., 15. a 25. Nedavaška Vojtěch, 28. Schoppel Peter, 65. Miťko Samuel

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Nedavaška Vojtěch, Vonc Jakub, Danilko Dominik, Barabáš Kristián, Burďáková Nikola, Dubčíková Martina, Pesslová Michaela, Poláková Karolína, Miťko Samuel, Reimer František, Turoň Tomáš, Voncová Kristýna, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Schoppel Peter

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Stomix Žulová  5 : 0 (2 : 0)

Branky SČV: 38. a 45. Nedavaška Vojtěch, 12. Miťko Samuel, 20. Schoppel Peter, 50. Danilko Dominik

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Nedavaška Vojtěch, Vonc Jakub, Danilko Dominik, Barabáš Kristián, Burďáková Nikola, Dubčíková Martina, Pesslová Michaela, Poláková Karolína, Miťko Samuel, Reimer František, Turoň Tomáš, Voncová Kristýna, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Schoppel Peter, Martinek Jiří

OP mladší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Jeseník ,,B"  10 : 7 (4 : 6)

Branky SČV: Rejda Jan 4x, Fidrich Marek 3x, Škodík Štěpán 2x, Písková Michaela 1x

Sestava SČV: Hecsko František, Ehrenberger Tomáš, Písková Michaela, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Fidrichová Viola, Rejda Jan, Škodík Štěpán, Polák Vojtěch, Lučan Jaroslav, Podlahová Tereza, Sutnerová Marie

Aktualizováno ( Úterý, 01 Říjen 2019 22:33 )
 
Z Bělé si vezeme ,,pětku", Žáci stále beze ztráty PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Úterý, 01 Říjen 2019 20:52

OP muži 

FK Bělá pod Pradědem - TJ Sokol Stará Červená Voda  5 : 2 (2 : 0)

Branky: 56. a 58. Burkuš, 35. Krejčí z pen., 21. Hapala, 47. Sogel - 70. Lapčík, 78. Žák

Sestava SČV: Kroupa - Kocián, Rejda, Fidrich, Turoň - Miťko, Burďák, Juhaňák, Žák - Polešovský, Lapčík  střídali:

OP žáci

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Zlaté Hory  4 : 0 (0 : 0)

Branky SČV: 47. a 59. Nedavaška Vojtěch, 56. Danilko Dominik, 57. Vonc Jakub

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Nedavaška Vojtěch, Vonc Jakub, Danilko Dominik, Barabáš Kristián, Burďáková Nikola, Dubčíková Martina, Pesslová Michaela, Poláková Karolína, Miťko Samuel, Reimer František, Turoň Tomáš, Voncová Kristýna, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Schoppel Peter

OP mladší přípravky 

Dynamo Javorník - TJ Sokol Stará Červená Voda  10 : 1 (4 : 0)

Branka SČV: Písková Michaela

Sestava SČV: Hecsko František, Ehrenberger Tomáš, Písková Michaela, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Fidrichová Viola, Rejda Jan, Škodík Štěpán, Polák Vojtěch, Lučan Jaroslav, Podlahová Tereza, Sutnerová Marie

Aktualizováno ( Úterý, 01 Říjen 2019 22:09 )
 
Třetí výhra v řadě, Žáci otáčeli ve Vidnavě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Pátek, 20 Září 2019 22:03

OP muži 

Jiskra Velká Kraš - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 5 (1 : 2)

Branky: 41. Šulák z pen., 70. Roubalík M. - 16. a 83. Lapčík, 17. a 62. Kocián, 74. Polák

Sestava SČV: Kroupa - Rejda, Fidrich, Čermák Vl. - Čermák Vá. - Burďák, Juhaňák, Gurka, Žák - Kocián, Lapčík  střídali: Polák, Miťko, Polešovský, Turoň

OP žáci

TJ Vidnava - TJ Sokol Stará Červená Voda  1 : 2 (1 : 0)

Branky SČV: 46. Machů Vanessa, 48. Vonc Jakub z pen.

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Nedavaška Vojtěch, Vonc Jakub, Danilko Dominik, Barabáš Kristián, Pišl Pavel, Miťko Samuel, Turoň Tomáš, Burďáková Nikola, Burďáková Simona, Poláková Karolína, Dubčíková Martina, Reimer František, Voncová Kristýna

OP mladší přípravky 

SK Řetězárna "A" - TJ Sokol Stará Červená Voda  19 : 2 (10 : 1)

Branky SČV: Fidrich Marek 2x

Sestava SČV: Hecsko František, Ehrenberger Tomáš, Písková Michaela, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Fidrichová Viola, Rejda Jan, Škodík Štěpán, Polák Vojtěch, Lučan Jaroslav, Podlahová Tereza, Sutnerová Marie

 

Sobota 7.9.2019 -  

 
Mikulovického Kocourka jsme neuhlídali, Žáci Javorník nešetřili PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Pátek, 20 Září 2019 22:30

OP muži 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Mikulovice  1 : 5 (0 : 4)

Branky: 90. Juhaňák z pen. - 4., 6., 21. a 54. Kocourek, 23. Prudil

Sestava SČV: Kroupa - Rejda, Fidrich, Čermák Vl. - Juhaňák - Burďák, Křivan, Gurka, Žák - Kocián, Lapčík  střídali: Polák, Bundil, Polešovský, Miťko, Čermák Vá.

OP žáci

TJ Sokol Stará Červená Voda - Dynamo Javorník  12 : 0 (6 : 0)

Branky SČV: 12., 14., 28., 40. a 41. Danilko Dominik, 2. a 37. Machů Vanessa, 10. a 64. Nedavaška Vojtěch, 31. Vonc Jakub, 47. Barabáš Kristián, 70. Zemánek Roman

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Nedavaška Vojtěch, Vonc Jakub, Danilko Dominik, Barabáš Kristián, Burďáková Nikola, Dubčíková Martina, Pesslová Michaela, Poláková Karolína, Miťko Samuel, Reimer František, Turoň Tomáš, Voncová Kristýna, Burďáková Simona, Rejda Jiří

 

Sobota 14.9.2019 -  

 
Program na období od 16. 9. do 22. 9. 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 16 Září 2019 10:00

Pondělí 16. 9. 2019 - Uplynulý víkend přinesl vysoké vítězství žáků a bohužel také vysokou domácí porážku mužů proti Mikulovicím. Žáci se představí na domácím hřišti také v sobotu v souboji se Zlatými Horami. Muži jedou na hřiště Bělé a přípravky si zahrají již ve čtvrtek v Jeseníku a v neděli v Javorníku.

Úterý 17. 9. 2019

  • od 17:00 - přípravky - trénink na hřišti

Středa 18. 9. 2019

  • od 16:00 - žáci - trénink na hřišti
  • od 17:30 - muži - trénink na hřišti

Čtvrtek 19. 9. 2019

  • od 16:30 - OP ml.přípravky 4. kolo - FK Jeseník "A" U9 - Sokol SČV U9, na hřišti v Jeseníku, odjezd auty v 15:30

Pátek 20. 9. 2019

  • od 16:00 - žáci - trénink na hřišti

Sobota 21. 9. 2019

  • od 12:30 - OP žáci 8. kolo - Sokol SČV U15 - FK Zlaté Hory U15, na domácím hřišti, sraz v 11:30
  • od 15:30 - OP muži 8. kolo - FK Bělá pod Pradědem - Sokol SČV, na hřišti v Bělé, odjezd auty ve 14:00

Neděle 22. 9. 2019

  • od 9:30 - OP ml.přípravky 8. kolo - Dynamo Javorník U9 - Sokol SČV U9, na hřišti v Javorníku, odjezd auty v 8:30
Aktualizováno ( Pondělí, 16 Září 2019 20:59 )
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 59