Napsal uživatel Miroslav Juhaňák
|
Neděle, 30 Duben 2023 23:21 |
OP muži - 12.kolo
Sobota 29.4.2023 TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Kamení Černá Voda 5 : 1 (2 : 1) Branky: 24. Rejda, 30. Juhaňák, 70. z pen. Maceček, 73. Vévoda vl., 88. Polák V. - 5. Lovaš Sestava SČV: Machů - Kocian, Fidrich, Juhaňák, Danilko - Maceček Jan, Lapčík, Gurka, Miťko - Rejda, Žák střídali: Polák V., Polák F., Burďák, Jílek, Čermák Vl. OP žáci st. - 11.kolo Sobota 29.4.2023 TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Stomix Žulová 2 : 6 (2 : 2) Branky SČV: 18. Miťko Samuel, 22. Ondrušík Dominik Sestava SČV: Rejda Jan, Burďák Petr, Burďák Dominik, Poláková Karolína, Erenberk Tomáš, Ondrušík Pavlík, Ondrušík Dominik, Sedlák Ondřej, Fidrich Marek, Miťko Samuel, Andrle Štěpán, Rejda Jiří, Krohmer Hubert Otto, Mydliar Lukáš, Karachisaidis Theodor OP přípravky ml. - 3.kolo Neděle 30.4.2023 TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Stomix Žulová 15 : 3 (8 : 1) Branky SČV: Pessel Šimon 7x, Lučanová Amálie 3x, Fidrichová Viola 2x, Feihauer Nikolas 2x, Malaník Vojtěch Sestava SČV: Bártek Richard, Jati František, Lučanová Amálie, Feihauer Nikolas, Pessel Šimon, Fidrichová Viola, Malaník Vojtěch, Chromek Matyáš, Bračík Tobiáš, Hečko Ondřej, Písková Michaela |
Aktualizováno ( Neděle, 30 Duben 2023 23:52 )
|
Úžasné derby nabídlo atraktivní podívanou |
|
|
|
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák
|
Pátek, 30 Prosinec 2022 23:53 |
OP muži - 10.kolo
Sobota 12.11.2022 TJ Kameník Černá Voda - TJ Sokol Stará Červená Voda 2 : 3 (2 : 1) Branky: 3. Trousil, 26. Škodík - 20. Lapčík, 60. Rejda, 74. Maceček Jan Sestava SČV: Machů - Kocian, Fidrich, Maceček Jakub, Danilko - Gurka, Juhaňák, Miťko, Maceček Jan - Rejda, Lapčík střídali: Barabáš, Polák F., Burďák, Polák Vl. |
|
Krok s lídrem jsme udrželi pouze poločas |
|
|
|
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák
|
Neděle, 30 Duben 2023 22:59 |
OP muži - 11.kolo
Sobota 22.4.2023 Dynamo Javorník - TJ Sokol Stará Červená Voda 5 : 2 (1 : 1) Branky: 21. a 60. Doležal, 66. Písekz, 70. Horák, 86. Zykmund - 15. Lapčík, 84. Rejda Sestava SČV: Machů - Kocian, Fidrich, Maceček Jan, Danilko - Gurka, Lapčík, Miťko, Polák F. - Rejda, Žák střídali: Polák V., Burďák, Jílek OP žáci st. - 10.kolo Sobota 22.4.2023 Dynamo Javorník - TJ Sokol Stará Červená Voda 11 : 0 (5 : 0) Sobota 29.4.2023 Sestava SČV: Rejda Jan, Burďák Petr, Burďák Dominik, Poláková Karolína, Erenberk Tomáš, Ondrušík Pavlík, Ondrušík Dominik, Sedlák Ondřej, Fidrich Marek, Miťko Samuel, Andrle Štěpán, Rejda Jiří, Krohmer Hubert Otto, Mydliar Lukáš, Karachisaidis Theodor OP přípravky ml. - 1. a 2.kolo Čtvrtek 20.4.2023 SK Řetězárna Česká Ves - TJ Sokol Stará Červená Voda 10 : 6 (5 : 5) Branky SČV: Lučanová Amálie, Pessel Šimon, Fidrichová Viola, Chromek Matyáš, Hečko Ondřej, Písková Michaela Neděle 24.4.2023 Dynamo Javorník - TJ Sokol Stará Červená Voda 8 : 18 (3 : 8) Branky SČV: Pessel Šimon 5x, Malaník Vojtěch 5x, Písková Michaela 3x, Fidrichová Viola 2x, Chromek Matyáš 2x, Lučanová Amálie Sestava SČV: Bártek Richard, Jati František, Lučanová Amálie, Feihauer Nikolas, Pessel Šimon, Fidrichová Viola, Malaník Vojtěch, Chromek Matyáš, Bračík Tobiáš, Hečko Ondřej, Písková Michaela, Mančí Jakub |
Aktualizováno ( Neděle, 30 Duben 2023 23:52 )
|
Domácí rozlučka ve velkém stylu |
|
|
|
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák
|
Pátek, 28 Říjen 2022 20:16 |
OP muži - 9.kolo
Sobota 15.10.2022 TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Lipová -lázně 8 : 0 (2 : 0) Branky: 30. a 60. Gurka, 1. z pen. Maceček Jakub, 52. Danilko, 68. Juhaňák, 84. Rejda, 88. Burďák, 90. Barabáš Sestava SČV: Machů - Kocian, Fidrich, Maceček Jakub, Danilko - Gurka, Juhaňák, Miťko, Maceček Jan - Rejda, Lapčík střídali: Barabáš, Vonc, Polák F., Burďák, Jílek OP žáci st. - 8. a 9.kolo Sobota 15.10.2022 TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Lipová -lázně 2 : 9 (2 : 3) Branky SČV: MIťko Samuel, Sedlák Ondřej Sobota 22.10.2022 TJ Zlaté Hory - TJ Sokol Stará Červená Voda 12 : 0 (6 : 0) Sestava SČV: Machů Vanessa, Miťko Samuel, Dubčíková Martina, Rejda Jan, Burďák Petr, Sedlák Ondřej, Ondrušík Pavlík, Poláková Karolína, Erenberk Tomáš, Fidrich Marek, Fidrichová Viola, Randus Maťej, Pessel Šimon, Mydliar Lukáš, Burďáková Nikola Podzimní část soutěže se blíží ke svému konci, naposledy jsme se letos představili na domácí půdě a naše příznivce jsme potěšili vysokým vítězstvím nad Lipovou. |
Aktualizováno ( Pátek, 28 Říjen 2022 21:28 )
|
Celý článek...
|
|