Monday, 01 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 5 | - | 3 | FK Mikulovice U11 "A" | |
Monday, 08 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | SK Omya Vápenná U11 | 10 | - | 1 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Thursday, 11 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | FK Stomix Žulová U11 | 2 | - | 2 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 15 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 11 | - | 2 | TJ Zlaté Hory U11 | |
Thursday, 18 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 3 | - | 2 | Dynamo Javorník U11 | |
Monday, 22 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | SK Řetězárna A U11 | 1 | - | 0 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Thursday, 25 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | TJ Vidnava U11 | 2 | - | 0 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 29 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Bernartice U11 | 2 | - | 2 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Thursday, 02 October 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 0 | - | 3 | FK Jeseník U11 "C" | |
Monday, 06 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 0 | - | 10 | Sokol Velké Kunětice U11 | |
Monday, 13 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Kameník Černá Voda U11 | 4 | - | 0 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 20 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 1 | - | 6 | SK Lipová-lázně U11 | |
Monday, 27 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 5 | - | 1 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 13 April 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | FK Mikulovice U11 "A" | 3 | - | 1 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 20 April 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 0 | - | 10 | SK Omya Vápenná U11 | |
Monday, 27 April 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | TJ Zlaté Hory U11 | 7 | - | 1 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 04 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 2 | - | 2 | SK Řetězárna A U11 | |
Monday, 11 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 0 | - | 14 | Sokol Bernartice U11 | |
Monday, 18 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Velké Kunětice U11 | 11 | - | 3 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Thursday, 21 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 1 | - | 3 | FK Stomix Žulová U11 | |
Monday, 25 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 1 | - | 10 | Kameník Černá Voda U11 | |
Thursday, 28 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Dynamo Javorník U11 | 3 | - | 0 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 01 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | SK Lipová-lázně U11 | 6 | - | 2 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Thursday, 04 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 3 | - | 2 | TJ Vidnava U11 | |
Monday, 08 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | FK Jeseník U11 "C" | | - | | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Monday, 15 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 11 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |