Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | | - | | TJ Vidnava U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Sokol Bernartice U19 | | - | | TJ Písečná U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | | - | | Tatran WAREX Supíkovice U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | | - | | TJ Písečná U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Vidnava U19 | | - | | TJ Písečná U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Tatran WAREX Supíkovice U19 | | - | | TJ Písečná U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | | - | | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Sunday, 09 August 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 5 | - | 2 | Jiskra Velká Kraš | |
Sunday, 16 August 2009 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Vidnava "B" | 6 | - | 6 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 23 August 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 6 | - | 3 | SK Řetězárna | |
Saturday, 29 August 2009 13:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Vidnava U19 | 2 | - | 5 | TJ Písečná U19 | |
Sunday, 30 August 2009 14:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | FK Mikulovice "B" | 1 | - | 0 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 05 September 2009 12:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | 4 | - | 2 | Sokol Bernartice U19 | |
Sunday, 06 September 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 1 | - | 1 | TJ Zlaté Hory "B" | |
Saturday, 12 September 2009 12:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Sokol Stará Červená Voda U19 | 2 | - | 8 | TJ Písečná U19 | |
Saturday, 12 September 2009 16:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Kameník Černá Voda | 2 | - | 0 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 19 September 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 0 | - | 3 | SK Lipová-lázně | |
Sunday, 20 September 2009 13:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Tatran WAREX Supíkovice U19 | 1 | - | 7 | TJ Písečná U19 | |
Saturday, 26 September 2009 12:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | 2 | - | 1 | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Saturday, 26 September 2009 15:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Sokol Stará Červená Voda | 2 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Monday, 28 September 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 7 | - | 1 | Baník Kobylá | |
Saturday, 03 October 2009 12:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | 4 | - | 1 | TJ Vidnava U19 | |
Sunday, 04 October 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 3 | - | 0 | FK Stomix Žulová "B" | |
Sunday, 11 October 2009 11:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Sokol Bernartice U19 | 2 | - | 4 | TJ Písečná U19 | |
Sunday, 11 October 2009 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | FK Jeseník "B" | 0 | - | 0 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 17 October 2009 12:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | 15 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U19 | |
Sunday, 18 October 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 2 | - | 2 | SK Omya Vápenná | |
Saturday, 24 October 2009 11:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | 4 | - | 1 | Tatran WAREX Supíkovice U19 | |
Sunday, 25 October 2009 14:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Dynamo Javorník "B" | 1 | - | 0 | TJ Písečná "B" | |
Wednesday, 28 October 2009 14:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Sokol Velké Kunětice | 4 | - | 0 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 31 October 2009 11:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | 2 | - | 1 | TJ Písečná U19 | |
Sunday, 08 November 2009 13:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 1 | - | 2 | TJ Skorošice | |
Saturday, 14 November 2009 13:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Sokol Bernartice | 4 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 21 November 2009 12:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 3 | - | 4 | Sokol Velké Kunětice | |
Saturday, 28 November 2009 12:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Baník Kobylá | 0 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 21 March 2010 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 1 | - | 2 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 28 March 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 2 | - | 5 | FK Mikulovice "B" | |
Saturday, 03 April 2010 13:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | | - | | Sokol Bernartice U19 | |
Sunday, 04 April 2010 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Zlaté Hory "B" | 1 | - | 1 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 10 April 2010 13:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | | - | | Sokol Stará Červená Voda U19 | |
Sunday, 11 April 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 4 | - | 0 | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 17 April 2010 13:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | | - | | Sokol Stará Červená Voda U19 | |
Saturday, 17 April 2010 16:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Lipová-lázně | 0 | - | 4 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 25 April 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 1 | - | 2 | Sokol Stará Červená Voda | |
Sunday, 02 May 2010 10:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | FK Stomix Žulová "B" | 0 | - | 8 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 09 May 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 4 | - | 2 | FK Jeseník "B" | |
Saturday, 15 May 2010 16:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Omya Vápenná | 0 | - | 7 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 23 May 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 1 | - | 2 | Dynamo Javorník "B" | |
Saturday, 05 June 2010 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Skorošice | 3 | - | 2 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 13 June 2010 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 7 | - | 2 | Sokol Bernartice | |
Saturday, 19 June 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Jiskra Velká Kraš | 3 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 27 June 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 3 | - | 0 | TJ Vidnava "B" | |