Saturday, 09 August 2008 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 1 | - | 1 | Sokol Bludov | |
Saturday, 16 August 2008 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | OLPA Jindřichov | 3 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda | |
Sunday, 24 August 2008 15:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 1 | - | 0 | Velamos Sobotín | |
Saturday, 30 August 2008 14:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 7 | - | 0 | TJ Písečná U15 | |
Saturday, 30 August 2008 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 0 | - | 3 | TJ Písečná | |
Monday, 01 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 0 | - | 26 | FK Jeseník U11 "C" | |
Saturday, 06 September 2008 10:00
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | FK Stomix Žulová U15 | 14 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Saturday, 06 September 2008 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Tatran Ruda n.Moravou | 3 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda | |
Monday, 08 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | FK Stomix Žulová U11 | 13 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Wednesday, 10 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 4 | - | 5 | TJ Vidnava U15 | |
Thursday, 11 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 0 | - | 19 | Kameník Černá Voda U11 | |
Saturday, 13 September 2008 14:00
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 2 | - | 1 | Dynamo Javorník U15 | |
Saturday, 13 September 2008 16:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 0 | - | 3 | Dynamo Javorník | |
Monday, 15 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 2 | - | 3 | Dynamo Javorník U11 | |
Wednesday, 17 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | SK Lipová-lázně U15 | 3 | - | 2 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Thursday, 18 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | SK Lipová-lázně U11 | 11 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 20 September 2008 13:00
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Družstevník Bělá p.Pradědem U15 | 1 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Saturday, 20 September 2008 16:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Nový Malín | 2 | - | 3 | Sokol Stará Červená Voda | |
Monday, 22 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | TJ Vidnava U11 | 11 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Wednesday, 24 September 2008 12:00
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 0 | - | 0 | Sokol Bernartice U15 | |
Thursday, 25 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 0 | - | 19 | Sokol Bernartice U11 | |
Saturday, 27 September 2008 13:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 1 | - | 2 | FK Mikulovice U15 | |
Saturday, 27 September 2008 15:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 1 | - | 1 | Sokol Lesnice | |
Monday, 29 September 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 0 | - | 5 | FK Mikulovice U11 "A" | |
Wednesday, 01 October 2008 16:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Velké Kunětice U15 | 2 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Thursday, 02 October 2008 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Velké Kunětice U11 | 12 | - | 2 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 04 October 2008 12:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | TJ Zlaté Hory U15 | 2 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Saturday, 04 October 2008 15:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | FK Bělá pod Pradědem | 3 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda | |
Monday, 06 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | SK Omya Vápenná U11 | 16 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 11 October 2008 15:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 7 | - | 1 | Libina | |
Monday, 13 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 0 | - | 4 | TJ Zlaté Hory U11 | |
Saturday, 18 October 2008 15:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | FK Bohdíkov | 1 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda | |
Sunday, 19 October 2008 09:00
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Řetězárna Česká Ves U15 | 7 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Monday, 20 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | SK Řetězárna A U11 | 11 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 25 October 2008 12:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 3 | - | 0 | Tatran WAREX Supíkovice U15 | |
Saturday, 25 October 2008 14:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 1 | - | 1 | Tatran Touax Supíkovice | |
Monday, 27 October 2008 16:00
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 5 | - | 1 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Sunday, 02 November 2008 13:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Hrabišín | 1 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda | |
Saturday, 08 November 2008 13:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Bludov | 5 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda | |
Saturday, 15 November 2008 13:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 1 | - | 4 | OLPA Jindřichov | |
Saturday, 04 April 2009 16:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Velamos Sobotín | 1 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda | |
Monday, 06 April 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Bernartice U11 | 15 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 11 April 2009 16:00
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | TJ Písečná | 4 | - | 2 | Sokol Stará Červená Voda | |
Sunday, 12 April 2009 11:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | TJ Písečná U15 | 0 | - | 16 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Monday, 13 April 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | FK Jeseník U11 "C" | 15 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 18 April 2009 14:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 1 | - | 3 | FK Stomix Žulová U15 | |
Saturday, 18 April 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 0 | - | 4 | Tatran Ruda n.Moravou | |
Monday, 20 April 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 1 | - | 12 | FK Stomix Žulová U11 | |
Saturday, 25 April 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Dynamo Javorník | 1 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda | |
Sunday, 26 April 2009 12:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Dynamo Javorník U15 | 7 | - | 2 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Monday, 27 April 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Dynamo Javorník U11 | 14 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 02 May 2009 14:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 0 | - | 2 | Družstevník Bělá p.Pradědem U15 | |
Saturday, 02 May 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 0 | - | 0 | Sokol Nový Malín | |
Monday, 04 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 0 | - | 12 | TJ Vidnava U11 | |
Saturday, 09 May 2009 10:00
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | FK Mikulovice U15 | 6 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Sunday, 10 May 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Lesnice | 4 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda | |
Monday, 11 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | FK Mikulovice U11 "A" | 13 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 16 May 2009 14:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 0 | - | 1 | TJ Zlaté Hory U15 | |
Saturday, 16 May 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 2 | - | 3 | FK Bělá pod Pradědem | |
Monday, 18 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 1 | - | 13 | SK Omya Vápenná U11 | |
Wednesday, 20 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | TJ Vidnava U15 | 1 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Thursday, 21 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Kameník Černá Voda U11 | 22 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Sunday, 24 May 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Libina | 1 | - | 4 | Sokol Stará Červená Voda | |
Monday, 25 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | TJ Zlaté Hory U11 | 13 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Wednesday, 27 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 5 | - | 3 | SK Lipová-lázně U15 | |
Thursday, 28 May 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 1 | - | 8 | SK Lipová-lázně U11 | |
Saturday, 30 May 2009 14:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 2 | - | 1 | Řetězárna Česká Ves U15 | |
Saturday, 30 May 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 1 | - | 1 | FK Bohdíkov | |
Monday, 01 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | 3 | - | 10 | SK Řetězárna A U11 | |
Wednesday, 03 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Bernartice U15 | 5 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Saturday, 06 June 2009 13:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U15 | 2 | - | 3 | Sokol Stará Červená Voda U15 | |
Saturday, 06 June 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Tatran Touax Supíkovice | 0 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda | |
Monday, 08 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U11 | | - | | Sokol Velké Kunětice U11 | |
Saturday, 13 June 2009 14:30
|
| Okresní přebor žáků 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda U15 | 17 | - | 1 | Sokol Velké Kunětice U15 | |
Saturday, 13 June 2009 16:30
|
| 1.B třída O KFS sk. C 2008/09 | Sokol Stará Červená Voda | 4 | - | 1 | Sokol Hrabišín | |
Monday, 15 June 2009 16:30
|
| Okresní přebor benjamínků 2008/09 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | 11 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |