Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Velké Kunětice | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | SK Omya Vápenná | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | | - | | SK Lipová-lázně | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Jiskra Velká Kraš | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | | - | | FK Mikulovice | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | FK Bělá pod Pradědem | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | SK Řetězárna "B" | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Dynamo Javorník | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | | - | | Tatran Touax Supíkovice | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | TJ Vidnava | | - | | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 03 August 2019 10:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 9 | - | 0 | TJ Skorošice | |
Saturday, 10 August 2019 17:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 5 | - | 4 | Sokol Velké Kunětice | |
Saturday, 17 August 2019 16:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Stará Červená Voda | 2 | - | 4 | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 24 August 2019 16:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 1 | - | 4 | SK Omya Vápenná | |
Saturday, 31 August 2019 16:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 5 | - | 0 | Sokol Bernartice B | |
Saturday, 07 September 2019 15:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | SK Lipová-lázně | 1 | - | 2 | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 14 September 2019 16:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 4 | - | 2 | Jiskra Velká Kraš | |
Saturday, 21 September 2019 15:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | FK Mikulovice | 1 | - | 0 | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 28 September 2019 15:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 0 | - | 4 | FK Bělá pod Pradědem | |
Saturday, 05 October 2019 15:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 5 | - | 2 | SK Řetězárna "B" | |
Saturday, 12 October 2019 15:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 3 | - | 1 | Dynamo Javorník | |
Saturday, 19 October 2019 14:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Tatran Touax Supíkovice | 1 | - | 0 | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 26 October 2019 14:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 17 | - | 1 | TJ Vidnava | |
Saturday, 02 November 2019 14:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | TJ Skorošice | | - | | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 28 March 2020 15:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | | - | | Sokol Stará Červená Voda | |