Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | TJ Skorošice | | - | | Sokol Bernartice B | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Stará Červená Voda | | - | | Sokol Bernartice B | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | Kameník Černá Voda | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | SK Omya Vápenná | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | SK Lipová-lázně | | - | | Sokol Bernartice B | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | Jiskra Velká Kraš | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | FK Mikulovice | | - | | Sokol Bernartice B | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | FK Bělá pod Pradědem | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | SK Řetězárna "B" | | - | | Sokol Bernartice B | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | Dynamo Javorník | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Tatran Touax Supíkovice | | - | | Sokol Bernartice B | |
Saturday, 03 August 2019 17:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | TJ Vidnava | 5 | - | 1 | Sokol Bernartice B | |
Sunday, 11 August 2019 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | 6 | - | 1 | TJ Skorošice | |
Saturday, 17 August 2019 16:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Velké Kunětice | 5 | - | 1 | Sokol Bernartice B | |
Sunday, 25 August 2019 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | 1 | - | 3 | Sokol Stará Červená Voda | |
Saturday, 31 August 2019 16:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Kameník Černá Voda | 5 | - | 0 | Sokol Bernartice B | |
Saturday, 07 September 2019 16:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | SK Omya Vápenná | 10 | - | 1 | Sokol Bernartice B | |
Sunday, 15 September 2019 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | 3 | - | 4 | SK Lipová-lázně | |
Saturday, 21 September 2019 15:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Jiskra Velká Kraš | 4 | - | 1 | Sokol Bernartice B | |
Sunday, 29 September 2019 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | 0 | - | 6 | FK Mikulovice | |
Saturday, 05 October 2019 15:00
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | FK Bělá pod Pradědem | 3 | - | 0 | Sokol Bernartice B | |
Sunday, 13 October 2019 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | 1 | - | 3 | SK Řetězárna "B" | |
Saturday, 19 October 2019 14:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Dynamo Javorník | 12 | - | 0 | Sokol Bernartice B | |
Sunday, 27 October 2019 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | 0 | - | 5 | Tatran Touax Supíkovice | |
Sunday, 03 November 2019 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | TJ Vidnava | |
Sunday, 29 March 2020 11:30
|
| Okresní přebor muži 2019/20 | Sokol Bernartice B | | - | | Sokol Velké Kunětice | |