Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | | - | | Sokol Bernartice U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Sokol Stará Červená Voda U19 | | - | | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Vidnava U19 | | - | | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | | - | | TJ Písečná U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Sokol Bernartice U19 | | - | | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | | - | | TJ Vidnava U19 | |
Monday, 30 November -1 00:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | | - | | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Saturday, 08 August 2009 16:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Omya Vápenná | 2 | - | 4 | SK Řetězárna | |
Sunday, 16 August 2009 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 4 | - | 2 | Dynamo Javorník "B" | |
Sunday, 23 August 2009 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Písečná "B" | 6 | - | 3 | SK Řetězárna | |
Sunday, 30 August 2009 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 3 | - | 0 | TJ Skorošice | |
Sunday, 30 August 2009 11:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Sokol Bernartice U19 | 1 | - | 6 | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Monday, 31 August 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Řetězárna A U11 | 0 | - | 6 | Dynamo Javorník U11 | |
Saturday, 05 September 2009 12:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | 7 | - | 1 | Sokol Stará Červená Voda U19 | |
Saturday, 05 September 2009 16:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Sokol Bernartice | 3 | - | 2 | SK Řetězárna | |
Monday, 07 September 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | TJ Zlaté Hory U11 | 8 | - | 0 | SK Řetězárna A U11 | |
Saturday, 12 September 2009 12:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | 4 | - | 2 | Tatran WAREX Supíkovice U19 | |
Sunday, 13 September 2009 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 6 | - | 2 | Baník Kobylá | |
Monday, 14 September 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Řetězárna A U11 | 0 | - | 24 | FK Jeseník U11 "A" | |
Thursday, 17 September 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | FK Stomix Žulová U11 | 4 | - | 0 | SK Řetězárna A U11 | |
Saturday, 19 September 2009 13:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | 9 | - | 1 | TJ Vidnava U19 | |
Saturday, 19 September 2009 16:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Sokol Velké Kunětice | 1 | - | 5 | SK Řetězárna | |
Monday, 21 September 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | FK Jeseník U11 "B" | 0 | - | 3 | SK Řetězárna A U11 | |
Thursday, 24 September 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Řetězárna A U11 | 14 | - | 1 | Tatran WAREX Supíkovice U11 | |
Saturday, 26 September 2009 12:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Písečná U19 | 2 | - | 1 | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Sunday, 27 September 2009 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 4 | - | 0 | Jiskra Velká Kraš | |
Monday, 28 September 2009 10:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | FK Stomix Žulová "B" | 6 | - | 2 | SK Řetězárna | |
Tuesday, 29 September 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Řetězárna A U11 | 2 | - | 7 | Sokol Velké Kunětice U11 | |
Thursday, 01 October 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | FK Mikulovice U11 "A" | 4 | - | 0 | SK Řetězárna A U11 | |
Saturday, 03 October 2009 13:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | 3 | - | 1 | Sokol Bernartice U19 | |
Sunday, 04 October 2009 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Vidnava "B" | 3 | - | 4 | SK Řetězárna | |
Monday, 05 October 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | Sokol Bernartice U11 | 12 | - | 1 | SK Řetězárna A U11 | |
Thursday, 08 October 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Řetězárna A U11 | 3 | - | 0 | Sokol Stará Červená Voda U11 | |
Saturday, 10 October 2009 12:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Sokol Stará Červená Voda U19 | 1 | - | 6 | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Monday, 12 October 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Řetězárna A U11 | 4 | - | 0 | TJ Vidnava U11 | |
Thursday, 15 October 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Lipová-lázně U11 | 10 | - | 0 | SK Řetězárna A U11 | |
Sunday, 18 October 2009 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 1 | - | 4 | FK Mikulovice "B" | |
Sunday, 18 October 2009 13:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Tatran WAREX Supíkovice U19 | 1 | - | 2 | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Monday, 19 October 2009 16:30
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | FK Mikulovice U11 "B" | 0 | - | 3 | SK Řetězárna A U11 | |
Thursday, 22 October 2009 16:00
|
| Okresní přebor přípravky 2009/10 | SK Řetězárna A U11 | 0 | - | 13 | SK Omya Vápenná U11 | |
Saturday, 24 October 2009 11:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | TJ Vidnava U19 | 1 | - | 6 | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Sunday, 25 October 2009 14:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Zlaté Hory "B" | 2 | - | 1 | SK Řetězárna | |
Wednesday, 28 October 2009 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 0 | - | 1 | FK Jeseník "B" | |
Saturday, 31 October 2009 11:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | 2 | - | 1 | TJ Písečná U19 | |
Sunday, 01 November 2009 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 4 | - | 1 | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 07 November 2009 13:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Lipová-lázně | 1 | - | 4 | SK Řetězárna | |
Sunday, 15 November 2009 10:15
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 0 | - | 3 | Sokol Stará Červená Voda | |
Saturday, 21 November 2009 12:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | FK Jeseník "B" | 5 | - | 5 | SK Řetězárna | |
Saturday, 28 November 2009 10:15
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 3 | - | 0 | FK Stomix Žulová "B" | |
Sunday, 21 March 2010 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 1 | - | 2 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 27 March 2010 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | TJ Skorošice | 2 | - | 2 | SK Řetězárna | |
Saturday, 03 April 2010 13:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | | - | | Sokol Stará Červená Voda U19 | |
Sunday, 04 April 2010 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 1 | - | 0 | Sokol Bernartice | |
Saturday, 10 April 2010 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Baník Kobylá | 0 | - | 3 | SK Řetězárna | |
Sunday, 11 April 2010 13:30
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Tatran WAREX Supíkovice U19 | | - | | Řetězárna Česká Ves U19 | |
Saturday, 17 April 2010 14:00
|
| Okresní přebor dorostu 2009/10 | Řetězárna Česká Ves U19 | | - | | Tatran WAREX Supíkovice U19 | |
Sunday, 18 April 2010 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 3 | - | 1 | Sokol Velké Kunětice | |
Saturday, 24 April 2010 15:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Jiskra Velká Kraš | 0 | - | 1 | SK Řetězárna | |
Sunday, 02 May 2010 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 4 | - | 2 | TJ Vidnava "B" | |
Sunday, 16 May 2010 14:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | FK Mikulovice "B" | 2 | - | 2 | SK Řetězárna | |
Sunday, 23 May 2010 11:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 4 | - | 0 | TJ Zlaté Hory "B" | |
Saturday, 29 May 2010 16:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Kameník Černá Voda | 3 | - | 0 | SK Řetězárna | |
Saturday, 05 June 2010 16:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 0 | - | 0 | SK Lipová-lázně | |
Saturday, 12 June 2010 16:30
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Sokol Stará Červená Voda | 4 | - | 0 | SK Řetězárna | |
Saturday, 19 June 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | SK Řetězárna | 2 | - | 1 | SK Omya Vápenná | |
Sunday, 27 June 2010 14:00
|
| Okresní přebor muži 2009/10 | Dynamo Javorník "B" | 3 | - | 1 | SK Řetězárna | |