Lost your password?
Muži: Vítězství se silnou Vidnavou B PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 08 Listopad 2009 12:14

Sokol SČV - Vidnava "B" 3 : 1 (2 : 0)

Sobota 7. 11. 2009 - Ještě na počátku týdne jsme byli jasnými favority, ale po zrušení utkání I.A třídy bylo zřejmé, že Vidnava povolá do "béčka" posily a čeká nás těžké utkání. To se také potvrdilo, Vidnava B nastoupila v čele s někdejším nejlepším střelcem druhé ligy Kamilem Šebestou a byla nepříjemným soupeřem.

Jenže již ve 4. minutě nám vyšel nástup do utkání, když nůžkami nacentroval před bránu Luboš Gurka a míč uklidil do odkryté brány Marek Krmíček - 1 : 0. V dalším průběhu jsme byli lepším týmem a do 30. minuty jsme si vypracovali řadu brankových příleitostí. Největšími byly samostatné nájezdy Juhaňáka, Lapčíka a Krmíčka - bohužel však zůstaly neproměněny. Po faulu na Marka Krmíčka se ve 24. minutě kopal přímý kop a Miroslav Machů poslal svým kamarádům precizní střelou pozdrav přímo do sítě - 2 : 0. Poslední čtvrthodinu prvního poločasu opanovala aktivní Vidnava, ale do šancí jsme je nepustili.

Druhý poločas vrhla Vidnava všechny síly do útoku a byla nebezpečná, ale brankář Salva stále nemusel vážněji zasahovat. V této fázi jsme nebyli schopni udržet míč delší dobu na polovině soupeře a často jsme kazili rozehrávku. Až v 73. minutě vybojoval míč Radim Koranda přisunul jej Mirkovi Machů a ten posunul do samostatného úniku Jirku Lapčíka, ten si položil i brankáře a s přehledem zasunul míč do prázdné brány - 3 : 0.

V 77. minutě jsme ubránili průnik Vidnavy pouze za cenu faulu a z penalty bylo sníženo - 3 : 1. Velmi důležitý zákrok předvedl Aleš Salva v 83. minutě, kdy reflexivně vykopl střelu z bezprostřední blízkosti a zajistil klidný závěr utkání. V 85. minutě ještě neproměnil samostatný nájezd Luboš Gurka a tak jsme dobře hrající Vidnavu porazili pouze o dvě branky.

Branky SČV: 4. Marek Krmíček - 1 : 0, 24. Miroslav Machů - 2 : 0, 73. Jiří Lapčík - 3 : 0

Sestava SČV: Salva - Staník, Fidrich, Novák, Kopřiva (65. Koranda) - Gurka (87 Heckel), Juhaňák, Machů Miroslav, Maceček Jakub - Lapčík Jiří, Krmíček, nenastoupil Turoň

Aktualizováno ( Úterý, 10 Listopad 2009 22:19 )