Lost your password?
Soupiska hráčů TJ Sokol SČV - podzim 2023 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Pondělí, 25 Září 2023 20:58

Pondělí 14.8.2023 - Muži otevírají sezónu 2023/24 domácím zápasem proti Lipové, v Okresním přeboru Jeseník budou obhajovat čtvrté místo z minulého ročníku.

Do 1.B třídy postoupilo Dynamo Javorník, ale v okrese se budeme potkávat s jejich rezervou a také s rezervou nově divizního Jeseníku. V mládeži jsme společně s Tatranem Supíkovice obsadili okresní soutěže ve všech kategoriích - naši hráči tak budou vystupovat pod hlavičkou Sokol SČV v kategoriích mladších přípravek U9 a starších žáků U15 a pod hlavičkou Tatranu v kategoriích starších přípravek U11 a mladších žáků U13. Zde jsou soupisky všech našich týmů pro nadcházející podzimní část sezóny 2023/2024

Muži SČV

Brankář; Machů Patrik

Obrana; Čermák Vladimír, Fidrich Lukáš, Juhaňák Miroslav, Kocian Jan, Polák František

Záloha; Burďák Jiří, Gurka Lubomír, Maceček Jan, Miťko Daniel, Miťko Samuel, Plášek Vlastimil

Útok; Danilko Dominik (do 17.9.), Jílek Filip, Lapčík Jiří, Polák Vladimír, Turoň Martin, Žák Václav

Žáci st. SČV (sdružený tým s FC Tatran Supíkovice)

Martínek Jiří, Feihauerová Nela, Hrabovská Natálie, Poláková Karolína, Burďák Petr, Jati Mikuláš, Fidrich Marek, Strýček Pavel, Ondrušík Dominik, Juráš Marek, Andrle Štěpán, Rejda Jan, Zajac Vojtěch, Burďák Dominik, Lučan Jaroslav, Burďák Lukáš, Chromková Viktorie, Březík Matěj

Přípravky ml. SČV (sdružený tým s FC Tatran Supíkovice)

Bártek Richard, Beťák Štěpán, Lapčíková Rozálie, Chromek Matyáš, Novák Michal, Fidrichová Viola, Malaník Vojtěch, Hečko Ondřej, Bračík Tobiáš, Gurka Lubomír, Gurková Eliška, Šklíba Ondřej

Žáci ml. FC Tatran Supíkovice (sdružený tým s TJ Sokol SČV)

Mydliar Lukáš, Ehrenberger Tomáš, Fidrich Marek, Karachisaridis Theodor, Zajac Vojtěch, Zajac Adam, Pavelka Vojtěch, Lučan Jaroslav, Hrabovská Natálie, Feihauerová Nela, Rejda Jan, Hečko Pavel, Pessel Šimon

Přípravky st. FC Tatran Supíkovice (sdružený tým s TJ Sokol SČV) 

Bártek Richard, Malaníková Zuztana, Lučanová Amálie, Pessel Šimon, Feihauer Nikolas, Mydliar Lukáš, Zajac Adam, Rybárik Jiří, Fidrichová Viola, Písková Michaela, Chromek Matyáš, Malaník Vojtěch, Polák Vojtěch, Hecsko František, Jati František, Podlaha Štěpán, Balcárek Maxim

Aktualizováno ( Pondělí, 25 Září 2023 22:18 )