Lost your password?
Vidnavská lekce, žáci opět vítězní PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Středa, 04 Květen 2022 08:33

OP muži - 18.kolo

Sobota 30.4.2022

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Vidnava   3 : 3 (1 : 2), na pen. 2 : 4

Branky: 61. a 80. Rejda. 27. Žák - 11. a 44. Varga, 55. Bihari

Sestava SČV: Machů - Kocián, Fidrich, Maceček, Polák F. - Barabáš, Miťko, Gurka, Dvořáček - Rejda, Žák  střídali: Šípek, Turoň, Polák Vl., Plášek

OP žáci st. - 18.kolo

Sobota 30.4.202

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Mikulovice   2 : 0 (1 : 0)

Branka SČV: 20. Zemánek Roman, 60. Bihari Jakub

Sestava SČV:  Jílek Filip, Machů Vanessa, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Rejda Jan, Hora Šimon, Burďák Petr, Sedlák Ondřej, Zeleňák Matěj, Ondrušík Pavlík, Ondrušík Dominik, Poláková Karolína, Bihari Jakub

OP přípravky st. - 14.kolo 

Pondělí 2.5.2022

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Zlaté Hory   4 : 30 (2 : 16)

Branky SČV: 2x Bihari Jakub, 1x Fidrich Marek, 1x Karachisaridis Theodor

Sestava SČV: Sedlák Ondřej, Ondrušík Pavlík, Randus Matěj, Ehrenberger Tomáš, Karachisaridis Theodor, Fidrich Marek, Fidrichová Viola, Rejda Jan, Zeleňák Matěj, Bihari Jakub, Bihari Luboš, Mydliar Lukáš, Pessel Šimon, Hecsko František

 

Tohle se nepovedlo. Po sérii náročných  utkání s těžkými soupeři jsme v sobotním klání měli na domácí půdě povinnost vyhrát

, jelikož k nám zavítal beznadějně poslední celek tabulky s bilancí jedné jediné výhry a šestnácti proher! Za výkony proti vedoucím celkům tabulky jsme sklízeli slova chvály a uznání. Možná nám tato slova malinko uškodila, možná jsme si mysleli, že proti Vidnavě to půjde samo a bez většího úsilí, jenže takhle to ve fotbale nechodí. Každému úspěchu je třeba jít naproti, pro každé vítězství je potřeba vyvinout určité úsilí a čím více toho úsilí je, tím výraznější výsledek se dostaví. Můžeme se vymlouvat, že chybělo několik hráčů, můžeme se vymlouvat, že za Vidnavu nastoupili kvalitní hráči ze Žulové, ale pravda je taková, že o vítězi rozhodlo větší odhodlání a touha po vítězství. Berme toto utkání jako varování, vezměme si z něj ponaučení a pak nám tato prohra může možná být dokonce k užitku. Někdy, když je sebevědomí příliš vysoké je taková facka velice užitečná, abychom si uvědomili, že nic není zadarmo, že pokud chceme vyhrát, pak se tomu musíme podřídit a udělat proto alespoň více, než-li soupeř. Malinko pozitivní může být, že jsme se alespoň dokázali vrátit do utkání po nepříznivém průběhu, podobně jako v Javorníku. Pozitivně se dá také hodnotit střelecká spolehlivost našich útočníků a především mladý Lukáš Rejda se začíná výrazněji prosazovat, v posledních čtyřech utkáních zaznamenal šest branek. Pokud ovšem góly nepřinášejí výtězství, pak jsou více-méně bezhodnotné.V sobotu nás čeká utkání s nevyzpitatelnou Velkou Kraší a její postavení v tabulce opět svádí k jisté lehkovážnosti. Nepochybuji o tom, že je v našich silách a možnostech přivézt z této poměrně horké půdy plný počet bodů, ale je potřeba k utkání přistoupit naprosto odhodlaně a koncentrovaně. Uvidíme, jestli nás Vidnavská facka dostatečně ponaučila, nebo nás čeká další. Vše záleží na každém z nás.

Dalšího vítězství dosáhli naši žáci, když porazili na domácí půdě celek Mikulovic. Ze šesti jarních utkání si tak připsali čtvrtou výhru a dokazují, že také tato generace může dát našemu Sokolu nějakou budoucí hvězdu, vědět o sobě dávají především Filip Jílek, dlouhodobě vinikající Vanessa Machů, která by jednou mohla být oporou jeseniského fotbalu žen a pak je tady Roman Zemánek, střelecký tahoun našich žáků, který zatížil konta soupeřů již patnácti přesnými zásahy. Věřme že se jim bude dařit i nadále, fotbal je bude stále bavit a ,,A" mužstvo jim půjde lepším příkladem, než tomu bylo tuhle sobotu.

Naše přípravka pak hostila Zlaté Hory s gólovým démonem Patrikem Turzou, nicméně v minulém utkání si také naši nejmenší fotbalisté a fotbalistky užili chuiť vítězství, když zvítězili v Supíkovicích, tak snad si to patřičně užili.

Aktualizováno ( Středa, 04 Květen 2022 08:56 )