Lost your password?
Důležitá výhra v boji o horní polovinu tabulky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Čtvrtek, 14 Duben 2022 12:07

 OP muži - 15.kolo

Sobota 9.4.2022

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Lipová-lázně 4  : 1 (2 : 1)

Branky: 11. a 62. Žák, 13. a 57. Rejda - 21. Navrátil

Sestava SČV: Kroupa - Kocián, Juhaňák, Maceček, Polák F. - Danilko, Miťko, Burďák, Barabáš - Rejda, Žák  střídali: Gurka, Machů P., Polák Vl.

OP žáci st. - 15.kolo

Neděle 10.4.2022

FK Stomix Žulová - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 2 (1 : 0), na pen. 1 : 3

Branky SČV: 40. Andrle Štěpán, 60.Dubčíková Martina

Sestava SČV:  Jílek Filip, Machů Vanessa, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Dubčíková Martina, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Rejda Jan, Hora Šimon, Burďák Petr, Sedlák Ondřej, Zeleňák Matěj, Ondrušík Pavlík, Ondrušík Dominik, Poláková Karolína, Andrle Štěpán

OP přípravky st. - 11.kolo 

Pondělí 11.4.2022

Dynamo Javorník - TJ Sokol Stará Červená Voda  23 : 3 (10 : 0)

Branky SČV: Bihari Luboš, Bihari Jakub, Zeleňák Matěj

Sestava SČV: Sedlák Ondřej, Ondrušík Pavlík, Randus Matěj, Ehrenberger Tomáš, Karachisaridis Theodor, Fidrich Marek, Fidrichová Viola, Rejda Jan, Zeleňák Matěj, Bihari Jakub, Bihari Luboš, Mydliar Lukáš, Pessel Šimon, Hecsko František

 

Tipické aprílové počasí provázelo naše druhé letošní fotbalové utkání. Tentokrát jsme opět na domácí půdě přivítali soupeře ze středu tabulky Lipovou-lázně.

V podzimním vzájemném utkání byl výsledek po devadesáti minutách hry nerozhodný 1 : 1, na řadu přišly pokutové kopy a domácí byli v jejich zahrávání úspěšnější. Pokud chceme pomýšlet na umístění v horní polovině tabulky, pak musíme v domácích utkáních bodovat a pokud možno za tři body. Takže cíl pro sobotní duel byl poměrně jasný. Do útoku se postavilo duo Lukáš Rejda a Vena Žák. Vena pozvolna přebírá roli klíčového střelce, věkem i počtem odehraných utkání se začíná ředit mezi zkušené hráče a tak se od něj očekává, že bude stále více přebírat zodpovědnost za to, jak nakládat s ofenzívní snahou celého týmu. A v sobotním důležitém duelu Vena tato očekávání rozhodně naplnil. Lipová je jeho obzvláště oblíbený soupeř, téměř v každém vzájemném duelu se zapisuje mezi střelce a nejinak tomu bylo i tentokrát. Vena se trefil hned dvakrát a další dvě branky přidal Lukáš Rejda. Lukáš mývá občas problém s koncentrací a přípravou na utkání, což je poměrně škoda. Pokud by přistupoval ke všem utkáním malinko poctivěji, rozhodně má potenciál stát se postrachem okresních obran a vzhledem ke své univerzálnosti také postrachem útočníků. Uvidíme, třeba jej sobotní střelecké úspěchy navnandí a dočkáme se od něj ještě velkých věcí. O Venovi už se na okresní scéně rozhodně ví, Lukášova budouccnost je jen a pouze na něm samotném. Jelikož se v prvním jarním utkání na dlouhou dobu vyřadil vážným zraněním Béďa Kroupa (přetržené kolenní vazy), gólmanskou jedničkou se tak stal mladičký Patrik Machů. Stajně jako většina jeho mladých spoluhráčů zatím stále sbírá zkušenosti a učí se, ale přesto má již ve svých 17 letech odchytáno poměrně dost utkání mezi dospělími, vzhledem k Béďovým patáliím se zraněními. Ve svém věku má fotbalová léta teprve před sebou a stále se nachází na startovní čáře své fotbalové dráhy. V sedumnácti letech být brankářskou jedničkou, to samo o sobě je poměrně velký počin, tak doufejme, že nám z něj vyroste další brankářská osobnost. Naše historie jech pamatuje několik, za připomenutí rozhodně stojí především legendární Mirek Šimek. Duel o horní polovinu tabulky jsme tedy zvládl, následující Velikonoční víkend nás čeká přetěžký duel ve Zlatých Horách. Jelikož budeme postrádat dvě opory středu hřiště, pomyšlení na bodový zisk by bylo poněkud troufalé. Na druhou stranu do žádného utkání se nechodí s úmyslem nevyhrát a stát se může cokoliv a když se prohraje, musí to být po obětavém výkonu a se ctí. O tom že to bude těžké utkání není pochyb, ale právě těžké bytvy utvářejí velké hráče a velké tými. Takže hlavu vzhůru a s odvahou vpřed.

Druhé jarní vítězství si připsali naši žáci. Po poměrně hladkém domácím vítězství s Českou Vsí předvedli úžasný obrat v Žulové. Po vyrovnávací brance Martiny Dubčíkové z poslední minuty utkání při penaltách přestříleli domácí a připsali si cenný dodatečný bod. Přípravka vstoupila do sezóny těžkým utkáním proti Javorník.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 14 Duben 2022 14:06 )