Lost your password?
Muži: Vyhráli jsme ve Skorošicích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 06 Říjen 2009 19:13

TJ Skorošice - Sokol SČV 1 : 4 (1 : 1)

Sobota 3. 10. 2009 - Po vydařeném utkání s Mikulovicemi jsme chtěli získat další body na hřišti soupeře, který v pondělí překvapivě porazil Bernartice 2 : 0. Počátek byl nervozní a nepříliš pohledný, řada nakopávaných míčů a častých osobních soubojů nedovolila fotbalu, aby se na hřišti ukázal. Až po deseti minutách jsme si vytvořili tlak, od 10. do 20. minuty jsme zahrávali 6 rohových kopů, ale branku jsme nedali.

Velmi dobré zákroky především po střelách Jirky Lapčíka předvedl Aleš Salva mladší (syn našeho brankáře stejného jména) a držel tak šance domácích na přijatelném výsledku. Dočkali jsme se až v 31. minutě, kdy českou uličku Jirky Lapčíka proměnil Radim Koranda - 0 : 1. Domácí hrozili pouze dlouhými nákopy ze standardních situací. Ve 42. minutě se po standardní situaci a dlouhém nákopu směřujícím na velké vápno domácí přeci jen prosadili a náhodnou hlavičkou trefili přímo pod břevno - 1 : 1.

Ve druhém poločase jsme hráli z kopce a po větru a bylo to znát, po většinu hracího času jsme se natlačili před velké vápno domácích a vytvářeli řadu brankových příležitostí. V 60. minutě předvedl Mirek Juhaňák dravý průnik, který tvrdou střelou pod břevno zakončil Pepa Novák - 1 : 2. V 73. minutě se domácí dohadovali s rozhodčím a Jakub Maceček s přehledem zasunul míč do prázdné branky - 1 : 3. Brankové situaci předcházelo Jakubovo ofsajdové postavení, ale míč se k němu dostal po nepovedeném odkopu domácího obránce a proto rozhodčí ofsajd neodpískal a nechal pokračovat ve hře. V 78. minutě se prosadil také Jirka Lapčík a po nahrávce Radima Korandy zvýšil již na konečných 1 : 4. V následném průběhu jsme si vypracovali ještě další příležitosti, z nichž obzvlášť rychlá byla kombinace Radima Korandy s Patrikem Ligenzou zakončená tvrdou střelou volající po gólu. Vítězství bylo velmi důležité a zvedlo nám sebevědomí před těžkým utkáním s Bernarticemi.

Branky SČV: 31. Radim Koranda 0 : 1, 60. Josef Novák 1 : 2, 73. Jakub Maceček 1 : 3, 78. Jiří Lapčík 1 : 4

Sestava SČV: Salva - Staník, Fidrich, Krmíček, Kopřiva (85. Žák) - Ligenza (85. Turoň), Juhaňák, Novák, Maceček - Koranda (87. Majovský), Lapčík

Aktualizováno ( Pondělí, 12 Říjen 2009 18:59 )