Lost your password?
Tohle se nepovedlo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Úterý, 25 Září 2018 20:30

OP muži 

Jiskra Velká Kraš - TJ Sokol Stará Červená Voda  2 : 1 (1 : 1)

Branky: 17. Roubalík, 62. Vysloužil - 63. Lapčík Jiří z pen.

Sestava SČV: Javorek - Staník, Fidrich, Jílek, Machů Martin - Žák, Krmíček, Burďák, Polák - Lapčík , Lučan  střídali: Rejda, Gábor, Turoň, Šípek

OP žáci

SK Řetězárna - TJ Sokol Stará Červená Voda  5 : 0 (2 : 0)

Branky SČV:

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Jílek Filip, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Pišl Pavel, Nedavaška Vojtěch, Miťko Daniel, Miťko Samuel, Vonc Jakub, Voncová Kristýna, Danilko Daniel, Barabáš Kristián, Turoň Tomáš

OP mladší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Řetězárna  12 : 6 (5 : 5)

Branky SČV: 1., 2., 3., 4., 5. a 6. Gábor Damian, 8. Nydrle Václav, 10. Burďák Dominik, 11. Podlahová Tereza, 11. Fidrich Marek, 17. Suttnerová Marie, 24. Rejda Jan

Sestava SČV: Burďák Petr, Burďák Dominik, Balog Marek, Podlahová Tereza, Suttnerová Marie, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Rejda Jan, Gábor Damian, Schuchová Jana, Lučan Jaroslav

OP starší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Mikulovice  5 : 22 (1 : 14)

Branky SČV: 5. a 51. Machů Vanessa, 40. a 48. Zemánek Roman, 58. Gábor Damian

Sestava SČV: Reimer František, Machů Vanessa, Pišl Petr, Dostálová Michaela, Wadel Simon, Pesslová Michaela, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Gábor Damian, Dubčíková Martina

 

Sobota 22.9.2018 - Zápas "blbec"! Tak by se dalo označit sobotní utkání ve Velké Kraši. 

Před týdnem se nám na tréninku zranila naše brankářská opora Béďa Kroupa. Již ve druhém utkání tak musel mezi tři tyče Pepa Javorek. Jenže v úvodu utkání s Kraší se také zranil a trenér Martin Machů musel hledat nouzové řešení. Volba padla na Venu Žáka, tím se ale dosti oslabila naše hra dopředu, kde je Vena v poslední době dosti produktivní a rovněž naše defenzíva pocítila velké oslabení, protože Vena plní poctivě i obranné povinnosti. Když se k tomu přičte zraněný Pepa Javorek, což je opora našich obranných řad a chybějící Mira Juhaňák ve středu zálohy, máme z toho poměrně velké komplikace. Největší problém ale přišel na konci první půle. To byl totiž v šestnáctce soupeře sestřelen Jara Lučan, pro zranění musel ze hřiště a to už bylo opravdu veliké oslabení. Jara hraje v současné době v ohromné formě, přímo se podílí snad na všech našich brankách a takového hráče prostě nelze nahradit. Jsme velice rádi, že se v našem mužstvu objevují mladé tváře. Jenže ještě potřebují nasbírat zkušenosti a herní praxi. Ideální je situace, kdy se vzájemně střídají na jednom postu. Je zřetelné, že jim taková pozice sedí, cítí kolem sebe určitou sílu a jistotu a sami si pak troufají a zvedá se jim sebevědomí. Jenže tentokrát vyloženě lepily díry v sestavě, navíc proti agilní a agresivní hře Velké Kraše. Když se to všechno sečte, je z toho zkrátka zápas blbec. Poté, co jsme v úvodu inkasovali, do poločasu stačil Jirka Lapčík vyrovnat z penalty, kterou stihl Jara Lučan zařídit než odkulhal ze hřiště. Ve druhé půli jsme však podruhé kapitulovali a byla z toho pátá prohra v sezóně. Nezbývá nic jiného, než se dát co nejdříve zase dohromady a navázat na předchozí výkony. Doufejme, že zranění nebudou příliš vážná a všechny marody zase brzy uvidíme na hřišti, třeba hned v sobotu doma proti Lipové.

Naši žáci tentokrát narazili na tvrdý ořech v podobě českoveské Řetězárny a poprvé ochutnali hořkost porážky. Ze hřiště odešly pětkrát pokořeni. Rovněž starší přípravka tahala za poněkud kratší konec v utkání s Mikulovicemi. Naopak naši nejmladší zástupci poprvé vyhráli, když porazili ml. přípravku Řetězárny. Dmián Gábor nepřestává pálit ostrými, k výhře přispěl šesti zásahy a přidal jednu trefu za st. přípravku. 

Aktualizováno ( Úterý, 25 Září 2018 21:53 )