Lost your password?
Sokol je pořád hvězda! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Neděle, 09 Září 2018 19:54

OP muži 

TJ Kameník Černá Voda - TJ Sokol Stará Červená Voda  3 : 5 (1 : 2)

Branky: 43. Šlampa Josef, 77, Kysučan Michal, 89, Zifcsák - 25. a 74. Lučan, 33. Lapčík Jiří, 57. Machů Martin, 83. Žák

Sestava SČV: Kroupa - Krmíček, Fidrich, Machů Martin, Javorek - Žák, Juhaňák, Burďák, Staník - Lapčík , Lučan  střídal: Schuch, Turoň, Gábor

OP žáci

TJ Kameník Černá Voda - TJ Sokol Stará Červená Voda  0 : 9 (0 : 3)

Branky: 19., 26., 40., 43., 50. a 69. Danilko Dominik, 25. a 46. Vonc Jakub, 65. Nedavaška Vojtěch

Sestava SČV: Machů Patrik, Machů Vanessa, Jílek Filip, Zemánek Roman, Plašek Vlastimil, Pišl Pavel, Nedavaška Vojtěch, Miťko Daniel, Miťko Samuel, Vonc Jakub, Voncová Kristýna, Danilko Daniel, Barabáš Kristián

OP mladší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - TJ Vidnava  12 : 14 (6 : 8)

Branky SČV: Gábor Damian 10x, Fidrich Marek 1x, Nydrle Václav 1x

Sestava SČV: Burďák Petr, Balog Marek, Podlahová Tereza, Suttnerová Marie, Nydrle Václav, Fidrich Marek, Rejda Jan, Gábor Damian

OP starší přípravky 

TJ Sokol Stará Červená Voda - FK Vápenná  0 : 17 (0 : 8)

Sestava SČV: Reimer František, Machů Vanessa, Pišl Petr, Dostálová Michaela, Wadel Simon, Pesslová Michaela, Burďáková Simona, Rejda Jiří, Burďáková Nikola, Miťko Samuel, Zemánek Roman, Gábor Damian, Schuchová Jana

 

Sobota 8.9.2018 - S naší dosavadní bilancí čtyř proher a jednoho vítězství, oproti čtyřem výhrám a jedinou porážkou Kameníku, jsme do tradičního derby nevstupovali jako favorité. 

Přesto předchozí utkání proti Mikulovicím ukázalo naši sílu a většina hráčů se jako "outsider" rozhodně necítila. Na perfektním novém trávníku v Černé Vodě se odehrála nádherná a pro početnou diváckou návštěvu velice atraktivní podívaná, plná dramatických okamžiků a především krásných branek. Už začátek utkání ukázal, že se po rozpačitém vstupu do sezóny opět rozjíždíme na plné obrátky a naše ofenzivní esa L+L hrozila téměř z každého našeho útoku, naopak domácí se dlouho nemohli dostat do tempa. Ve 25. min. se po nepovedeném odkopu od branky Kameníku snesl míč na hlavu Miry Juhaňáka, který ho vrátil rovnou za domácí obranu, kde se jej zmocnil Jara Lučan a proměněným nájezdem navázal na skvělé představení z předchozího utkání - 0:1. Jirka Lapčík se nejprve několika prudkými ranami z větší vzdálenosti zastřeloval, až ve 33. min. konečně zamířil přesně. Jara Lučan poslal z pravé strany přízemní přihrávku na hranici velkého vápna a Jirka prostřeli vše co mu stálo v cestě - 0:2. Černá Voda poprvé zatížila naše konto dvě min. před přestávkou, když se k centru za obranu probojoval Josef Šlampa a v sevření našich obránců poslal míč za záda vybíhajícího Bédi Kroupy - 1:2.

Do dvougólového vedení nás poslal hrající trenér a jeden z nestárnoucích veteránů v naší sestavě Martin Machů. Po našem rohu se odražený míč dostal na velké vápno k Jirkovi Lapčíkovi, ten jej bez váhání posílá zpět a Martin stál na správném místě, z bezprostřední blízkosti pak posílá míč k tyči domácí branky - 1:3. Za dvě minuty pak přišla zřejmě klíčová situace utkání. Jara Lučan se po dalším nepovedeném odkopu dostal k míči, rozběhl se s ním na branku Černé Vody a domácí Petr Koláček jej bez ostychu poslal nekompromisním skluzem zezadu k zemi. Vzhledem k tomu že Jarovi již v cestě k brance nikdo nestál, byla zcela správně udělena červená karta. Následující přímý kop pak Mira Juhaňák poslal jen do břevna. I v oslabení se domácí pokoušeli o zvrat, při jednom nebezpečném závaru před naší brankou odkopával jeden z benjamínků v sestavě Kamil Schuch míč téměř z prázdné branky. V 74. min. opět Jirka Lapčík posílá nádhernou přihrávkou do průniku Jaru Lučana, který plní svou dvougólovou normu a zvyšuje na - 1:4. Naději v domácích řadách vykřesal o dvě minuty později Michal Kysučan, když si navedl míč z pravé strany a nedostatečně atakován využil prostoru ke střele. Tu poslal přesně na zadní tyč a snížil na - 2:4. Poté se hosté pokoušeli o návrat do utkání, v cestě však stál skvělý Béďa Kroupa a samostatný nájezd jednoho z domácích hráčů zlikvidoval. V 83.min. pak přišla další naše branka. Jirka Lapčík docílil svého přihrávkového hattricku a další krásnou kolmicí vyslal tentokrát Venu Žáka. Ten se zachoval jako zkušený mazák a placírkou uklidil míč k pravé tyči - 2:5. Poslední slovo si vzal domácí Zifcsák, když bez přípravy ze dvaceti metrů zamířil pžesně k levé tyči - 3:5. Naši příznivci byli zastoupeni ve velkém počtu a tak se nám po skončení utkání dostalo zasloužených ovací. Dlouhodobě se nám v Černé Vodě nedařilo a nový trávník nám rozhodně sednul. Po dvou vítězstvích a spoustě branek nás doma čeká Vidnava, jejíž výsledky jsou jako na houpačce. Proti třem výhrám stojí tři debakly, při kterých Vidnava obdržela hrozivých 32 branek! Loni naši hru obohatili vidnavští Michal Písek, Jarda Bakeš a Láďa Čmela. Na jejich působení budeme mi hráči a naši fanoušci dlouho rádi vzpomínat. Tentokrát však zavítají jako soupeři a budou čelit našemu rozjíždějícímu se brankostroji. Doufejme že nás čeká alespoň tak zajímavé utkání, jako poslední dvě a doufejme, že také se stejným vítězem.

Kromě nás v derby nadělovali také naši žáci. Ti po volnu v prvním kole OP zahájili soutěž a obstarali nám skvělou předehrávku, když Černé Vodě nadělili devět branek. Skvěle se tak představili v nových dresech a střelecky zazářil především Dominik Danilko, kretý si připsal double hattrick. Trenér Martin Machů tak zažil veleúspěšný víkend. Jako trenér žáků i mužů posbíral dvě vítězství, přičemž k tomu druhému sám přispěl brankou!

 

Neděle 9.9.2018 - V neděli dopoledne pokračovala naše ml. přípravka ve sbírání prvních zkušeností. S velkým nadšením a zápalem statečně bojovali na domácí půdě proti Vidnavě. I zde se našel jeden náš "superstřelec", byl jím Dominik Gábor který zacílil přesně hned desetkrát. Mezi střelce se zapsal také Marek Fidrich, syn jednoho z trenérů a člena naší zlaté generace Lukáše Fidricha. Také druhý trenér a další naše hráčská legenda Jara Lučan má mezi malinkými fotbalisty svého následovníka, i ten se jistě brzy své gólové radosti dočká. Doufejme že oba, stejně jako trenéři žáků, předají dětem své zkušenosti i zápal a lásku k fotbalu, aby brzy doplnili naše "A" mužstvo mladí a svěží fotbalisté. Většina dosluhujících veteránů, by pak v klidu mohla zaparkovat ve fotbalovém muzeu. Tečku za fotbalovým víkendem pak udělala st. přípravka v pondělí doma proti Vápenné.

Aktualizováno ( Úterý, 11 Září 2018 20:55 )