Lost your password? REGISTER
Obhájili jsme titul !!! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Sobota, 17 Červen 2017 21:23

Sokol Stará Červená Voda - Jiskra Velká Kraš  3 : 0 (1 : 0)

Branky: 73. a 78. Lučan, 48. z pen. Fidrich

Sestava SČV: Příhoda - Bundil, Fidrich, Jílek, Machů - Burďák, Gurka, Maceček Jan, Žák - Krmíček, Lučan 

Sobota 3.6.2017 - Po skončení utkání vypukla v našich řadách obrovská radost.

Poté, co jsme díky nádherným brankám Jary Lučana a proměněné penaltě Lukáše Fidricha přemohli dobře hrající Kraš, a současně Vápenná zdolala Supíkovice, které nás jako jediné mohli ještě teoreticky sesadit z trůnu, bylo rozhodnuto. Dokázali jsme to! Obhájili jsme titul mistra okresního přeboru. Naše úspěšná generace tak napsala další nádhernou kapitolu do historie našeho klubu. Za týden v Lipové uděláme za sezónou 2016/2017 definitivní tečku a ať utkání dopadne jakkoliv, následovat bude korunovace staronového krále.

Aktualizováno ( Úterý, 20 Červen 2017 23:00 )