Lost your password? REGISTER
S Bělou pouze za bod PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Pondělí, 29 Květen 2017 21:48

Sokol Stará Červená Voda - Bělá pod Pradědem  1 : 1 (1 : 0), na pen. 2 : 3

Branky: 34. Lučan - 70. Vencálek

ČK: 87. Nuzík(Bělá)

Sestava SČV: Příhoda - Bundil(89. Machů), Fidrich, Jílek, Žák - Burďák, Juhaňák, Gurka, Maceček Jan(75. Červík) - Lapčík Jiří(75. Lapčík Jan), Lučan 

Neděle 28.5.2017 - Náročný víkend neproběhl úplně podle našich představ. 

Obě domácí utkání, jsme chtěli vyhrát a udržet si odstup před dotírajícími Supíkovicemi a Vápennou. To se sice nepovedlo, po dvou remízách a vítězném penaltovém rozstřelu s Řetězárnou "B" máme pouze polovinu bodů, nicméně oba naši konkurenti v sobotu padli a náš cíl byl tedy s jejich přispěním splněn. Situace je tak nyní poměrně příznivá, ve zbývajících dvou utkáních nám k titulu stačí čtyři body. Vzhledem k postavení v tabulce by to proti Velkým Kuněticím(12.) a Lipové(10.) neměl být problém, musíme však předvést poněkud jiný výkon něž o uplynulém víkendu.

V sobotu jsme proti Řetězárně zaspali začátek a v deváté minutě už jsme prohrávali o dvě branky. V poslední minutě první půle snížil Jara Lučan a v poslední mnutě poločasu druhého zachraňoval utkání proměněnou penaltou Jirka Lapčík. Penaltový rozstřel jsme pak zvládli a získali tak alespoň dva body.

Hned v neděli jsme pak nastoupily proti silné Bělé. Ta byla po většinu utkání aktivnější, z naší strany opět hrozilo především trio Lapčík - Lučan - Maceček. Ve 34. min. jsme se dostali do vedení, když Lukáš Fidrich vyslal přesným nákopem za obranu soupeře do průniku Jaru Lučana, ten hokejovým blafákem obelstil gólmana Bělé a skóroval do prázdné brány. Ve druhém poločase se na mnoha hráčích začala projevovat únava z náročného dvojzápasu a trenér Martin Machů musel řešit koho nechat na hřišti a koho vystřídat. Bělá nás začala více tlačit k naší brance a dvacet minut před koncem srovnala na 1:1. V závěru utkání jsme však mohli strhnout vítězství na naší stranu. Svým typickým způsobem se za obranu soupeře probil Jara Lučan, a v cestě mu stál opět pouze brankář, jeden z obránců Bělé jej však stačil poslat k zemi na hranici pokutového území a rozhodčí nařídil pokutový kop. Na pokyn asistenta jej však po chvíli odvolal a kopal se pouze přímí kop, který sám faulovaný Jára poslal vysoko nad. O dodatečném bodu tak opět rozhodovaly penalty. Tři z naších střelců však selhali a radovala se Bělá.

Podstatné ovšem je, že stále máme vše ve svých rukou a nemusíme se na nikoho ohlížet. Pokud ke zbývajícím utkáním nastoupíme s plným nasazením a odhodláním a své soupeře nepodceníme, pak je stále velká šance, že titul obhájíme.

Aktualizováno ( Pondělí, 29 Květen 2017 23:10 )