Lost your password? REGISTER
Drtivý poločas nás pasoval na krále podzimu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Neděle, 13 Listopad 2016 21:44

Sokol Stará Červená Voda - Sokol Bernartice 10 : 0 (8 : 0)

Sobota 5.11.2016 - Rok 2016 bude v historii našeho klubu zapsán zlatým písmem!

Kromě vítězství v OP 2015/2016 jsme v září završili nevídanou sérii, kdy jsme během jednoho roku nepoznali hořkost porážky. Navíc, poté co jsme se rozhodli setrvat v okresním přeboru, nám i v probíhajícím ročníku po podzimní části patří příčka nejvyšší. Zásluhu na současném tažení soutěží má nepochybně každý z hráčů, nelze však nevyzdvihnou naší útočnou trojici. K již známé a obávané dvojce Lapčík - Lučan se letos přidal ještě Honza Maceček a rozjeli spolu parádní střelecké představení. V tabulce střelců OP jsou všichni tři mezi čtyřmi nejlepšími, jediný kdo s nimi dokáže držet krok je Tadeáš Vala z Černé Vody, který drží druhou příčku za vedoucím Jarou Lučanem. Pokud si naši kanonýři udrží stejné tempo i na jaře, budeme atakovat hranici stovky vstřelených branek! Doufejme že jim forma vydrží. Samotné sobotní utkání s Bernarticemi jsme rozhodně neočekávali tak snadné. Bernartice se drží ve středu tabulky a dokáží potrápit kteréhokoliv soupeře. Velice se nám však vydařil úvod utkání, především tedy Jirkovi Lapčíkovi, který již v 17. minutě završil hattrick a to ještě za stavu 1:0 Jara Lučan neproměnil pokutový kop! Sám však do přestávky rovněž nasázel tři branky a vše bylo zapomenuto. Honza Maceček a Mira Juhaňák přidali po gólu a poločasové skóre vypadalo opravdu hrozivě 8:0! Soupeř se naštěstí rozhodl utkání důstojně dohrát a dovolil nám ve druhé půli již jen dvě branky. První z nich zařídil Honza Maceček a poslední slovo si vzal Jirka Lapčík. Poté co ve třetí minutě gólový účet otevřel, v poslední minutě nádhernou ranou do odkryté branky ze třiceti metrů, k veliké radosti domácích příznivců, završil populární desítku. Nyní nás čeká zimní přestávka, doufejme že se na jaře sejdeme ve stejné sestavě a úspěšně završíme další skvělou sezónu. Čelo tabulky je nesmírně vyrovnané, mezi prvním a šestým místem je rozdíl pouhých čtyř bodů, skóre však jasně ukazuje komu to v okresu nejlíp pálí, tak se těšme co jaro velice napínavého ročníku jesenického okresního přeboru přinese.

Branky SČV: 3., 13. z pen., 17. a 89. Lapčík Jiří, 32., 39. a 45. Lučan Jaroslav, 25. a 61. Maceček Jan, 41. Juhaňák Miroslav 

Sestava SČV: Příhoda - Krmíček (46. Staník), Fidrich, Jílek (77. Turoň), Chromek - Žák (69. Lapčík Jan), Juhaňák, Maceček Jan, Gurka - Lučan, Lapčík Jiří

 

Aktualizováno ( Pondělí, 14 Listopad 2016 10:39 )