Lost your password? REGISTER
Důležitý krok, k titulu jsme opět blíž PDF Tisk Email
Napsal uživatel Miroslav Juhaňák   
Neděle, 29 Květen 2016 21:05
SK Lipová-lázně - Sokol Stará Červená Voda  1 : 2 (1 : 1)

Sobota 28.5.2016 - Lipová předvádí v letošní sezóně hodně nevyrovnané výkony, i přes vysoké porážky v posledních utkáních ji však nelze podceňovat.

Jenže možná až příliš respektu jsme projevovali na půdě osmého celku tabulky. Střed hřiště patřil domácím, naštěstí však skvěle fungovala naše defenzíva na kterou všechna útočná snaha Lipové tvrdě narážela. Brankové příležitosti jsme si tak vytvářeli téměř výhradně mi, jen jejich zakončení nám dělalo nesmírné problémy. Tváří v tvář domácímu brankáři postupně neuspěli Jirka Lapčík, Jara Lučan při neproměněné penaltě a Honza Maceček. Střelecké trápení ukončil až Pavel Jílek ve 24. min., ovšem za výrazného přispění do té doby výtečného domácího gólmana. Pavlův nákop téměř z půlící čáry totiž špatně odhadl, míč jej po dopadu přeskočil a v cestě do brány už mu nezabránil ani obránce který jej pouze dorazil do sítě.  Jenže Lipová stále hýřila pohybem ve středu hřiště a ve 29. min. se dokázala dostat až k zakončení a povedenou ranou z hranice velkého vápna srovnal Wator Daniel. V závěru první půle mohl skórovat Jirka Lapčík, na urputně bránící domácí však nevyzrál. Rozhodnutí přišlo v 62. min. kdy přihrávkou za obranu Mira Juhaňák vyslal do průniku Jirku Lapčíka a ten jako správný kapitán rozhodl o našem vítězství. Nejbližší pronásledovatel Bělá ztratila v Mikulovicích po remíze 0:0 body, což znamená že nám v následujících dvou kolech stačí jedna výhra a titul mistra okresního přeboru bude náš. V příštím kole zajíždíme do Skorošic, kde jsme před deseti lety slavili historicky první vítězství v Okresním přeboru, tentokrát zde můžeme završit zlatý hattrick.

Branky SCV: 24. Jílek, 62. Lapčík Jiří

Sestava SCV: Čuj - Staník(75. Bundil), Křivan, Jílek, Fidrich - Maceček Jan, Juhaňák, Krmíček, Burďák(86. Turoň) - Lučan, Lapčík Jiří

 

 

Aktualizováno ( Neděle, 29 Květen 2016 22:11 )