Domácí jízda pokračuje, soupeř nám vítězství usnadnil vyloučením PDF Tisk Email
Neděle, 10 Leden 2016 09:09

Sokol Stará Červená Voda - Jiskra Velká Kraš  5 : 2 (2 : 2)

Sobota 7.11.2015 - Poté co jsme se dostali do dvoubrankového vedení zásluhou Peťi Chromka a Jirky Lapčíka, malinko jsme ve hře polevili, za což nás soupeř brzy potrestal vyrovnáním.

Ihned po vstřelení druhého gólu však jeden z hostujících hráčů prokázal obrovskou nedisciplinovanost a za vulgární urážky rozhodčího byl ve 37. min. vyloučen a vlastně tak rozhodl o osudu utkání v náš prospěch. Ve druhé půli pak náš tlak zúročili brankami postupně Víťa Křivan, podruhé v utkání skóroval Jirka Lapčík a v samotném závěru utkání se prosadil také Jara Lučan.

Branky SCV: 12. a 89. Lapčík Jiří, 9. Chromek Petr, 61. Křivan Vít, 71. Lučan Jaroslav

Sestava SCV: Čuj - Bundil, Fidrich, Křivan, Staník - Chromek, Maceček Jan, Juhaňák, Žák - Lučan, Lapčík Jiří   střídali: Machů Martin, Gurka

Aktualizováno ( Neděle, 10 Leden 2016 10:03 )