Vítězství na turnaji jen slabou náplastí na dvě porážky v řadě PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Květen 2014 19:07

Sokol Sudkov - Sokol Stará Červená Voda  5 : 0 (2 : 0)

Sokol Stará Červená Voda - JISKRA Rapotín  2 : 3 (2 : 1)

Sobota 3.5.2014 – Odjezd do Sudkova provázely veliké problémy se skládáním sestavy.

Jirka Lapčík a Mira Juhaňák měli, vzhledem k týden starému zranění (oba měly natažený sval z posledního utkání), původně cestovat jen jako náhradníci, jenže k utkání nakonec odjíždělo jedenáct hráčů včetně těchto dvou ! Nezbylo tedy než je zařadit do sestavy a pokusit se vzdorovat nepříjemnému soupeři i se dvěma zraněnými. Sudkov na hřišti od začátku jasně dominoval a bylo otázkou času, kdy prolomí naši přetíženou obranu. Do poločasu se mu to povedlo dvakrát. Na druhý poločas přicestoval na pomoc Jara Heckel a vystřídal Jirku Lapčíka, který nemohl se zraněním v utkání již dále pokračovat. Obraz hry se však příliš nezměnil, soupeř přidal další tři zásahy a naši frustraci ještě umocňoval hlavní rozhodčí, který dával výrazně najevo své sympatie k domácím i přes jejich jednoznačnou převahu.

Sestava SČV: Kroupa - Staník, Maceček Jakub, Juhaňák, Fidrich - Krmíček, Maceček Jan, Lapčík Jiří, Žák – Lučan, Burďák  náhradníci - Heckel

Čtvrtek 8.5.2014 – Příjemné počasí, početná divácká návštěva a pohledný fotbal ozdobily tradiční turnaj o pohár starosty obce. Zejména vidnavští veteráni Onciul, Šebesta a Sedlák bavily všechny přítomné. K velká radosti domácích příznivců jme nakonec turnaj ovládly, po penaltovém rozstřelu jsme udolali Vidnavu a připsaly jsme si již třetí vítězství v řadě.

Výsledky: semifinále - Sokol SCV - Velké Kunětice 2:1, Vidnava - Černá Voda 3:1, o 3 místo - Černá Voda - Velké Kunětice 5:0, finále - Sokol SCV - Vidnava 1:1 na pen. 3:1

Sobota 10.5.2014 -  Nemilosrdný los nám postavil do cesty dalšího silného soupeře, tentokrát jsme doma přivítaly jednoho z kandidátů na postup Rapotín. Utkání pro nás začalo velmi nadějně a po brankách Jirky Lapčíka jsme se ujali vedení 2:0. V prvním případě proměnil pokutový kop, v tom druhém pohotově využil zaváhání gólmana hostí, kterému vypadl míč z náruče a Jirka jej poslal do odkryté brány. Jenže do poločasu soupeř stačil snížit, na začátku druhé půle pak přišla studená sprcha v podobě dvou slepených branek. Slibně rozehrané utkání jsme tak ztratili a Rapotín si od nás odvezl plný bodový zisk. Ani v dalším kole nás nečeká nic lehkého, zajíždíme do České Vsi, což je další aspirant na postup do I.A, nicméně potřebujeme bodovat, nezbývá tedy než se pokusit oloupit o body právě našeho okresního rivala.

Branky SČV: 2x Lapčík Jiří

Sestava SČV: Kroupa - Staník, Maceček Jakub, Jílek, Kozyra - Chromek, Fidrich, Lapčík Jiří, Maceček Jan – Juhaňák, Krmíček  náhradníci - Burďák

Mladší přípravka má za sebou dvě vítězná utkání, po vysoké venkovní výhře s Velkou Kraší (10:0) si poradila také doma s Českou Vsí (7:4).

Velká Kraš – Sokol Stará Červená Voda   0 : 10  (0:5)

Branky SČV: Nedavaška 4, Vonc 2, Voncová 2, Machů F., vlastní

Sokol Stará Červená Voda - SK Řetězárna Česká Ves   7:4 (1:1)

Branky SČV: Vonc 5, Nadavaška, Machů Vanessa

Aktualizováno ( Sobota, 24 Květen 2014 08:11 )