Ze Supíkovic vezeme jenom bod PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 06 Květen 2012 11:49

Tatran Touax Supíkovice - Sokol SČV 1 : 1 (0 : 0)

Sobota 5.5.2012 - Supíkovice byly v podzimní části soutěže suverénním lídrem, dokonce nás porazili na našem hřišti 3:2 a bylo to zasloužené vítězství, naopak na jaře se jim tolik nedaří a dokonce prohráli doma s Velkými Kuněticemi. Naopak my jsme na jaře vyhráli všech 7 utkání, ale postupně náš tým kosí zranění a pracovní vytížení. Do sobotního utkání se na poslední chvíli z práce uvolnil Luboš Gurka, ráno se omluvil Martin Machů, který hrál s přehledem stopera, a s nataženým stehenním svalem nastupoval Jirka Lapčík a Petr Chromek. Zápas tak neměl jednoznačného favorita

Bohužel sval Jirky Lapčíka vydržel pouze 10 minut a na konečném výsledku je znát absence produktivního útočníka. V prvním poločase jsme si vypracovali 4 vyložené příležitosti. Samostatný nájezd Luboše Gurky, dvojí zakončení z malého vápna Mirka Juhaňáka zlikvidoval brankář domácích a krásnou střelu Vojty Macečka tečovali domácí obránci jen na tyč. Domácí hrozili ze standardních situací, trefili jednou břevno, a z rychlých brejků, z nich však v první půli nezískali váce než několik rohových kopů. Po prvním poločase jsme mohli zaslouženě vést, ale žádná branka nepadla.

Druhou půli začali aktivněji domácí a v 55. min se po chybě Lukáše Fidricha na pozici stopera dostali do vedení, když proměnili samostatný nájezd - 1 : 0. Od této chvíle však existoivalo na hřišti pouze jedno mužstvo a a to jsme byli my. Vyhrávali jsme osobní souboje, celá záložní řada přehrávala své protějšky v dresu domácích a protože domácí bránili pouze za cenu faulů, dostávali jsme se k řadě standardních situací. V 68. min rozehrával přímý kop z poloviny hřiště Lukáš Fidrich, centr propadl za obranu domácích a Pavel Jílek dokázal hlavou usměrnit míč do sítě - 1 : 1! V dalších minutách chyběl střelec typu Jirky Lapčíka a tak jsme zahazovali jeden přímý kop za druhým a když už jsme zamířili mezi tyče zachránil domácí výborný brankář. Vítězná série tak skončila po sedmi utkáních v Supíkovicích a my jsme na jaře ztratili první dva body.

Branka SČV: 68. Pavel Jílek (as. Lukáš Fidrich) 1 : 1

Sestava SČV: Ligenza - Staník, Fidrich, Jílek, Maceček Jakub - Chromek, Maceček Vojtěch, Gurka, Žák - Lapčík Jiří (10. Bundil), Juhaňák

Aktualizováno ( Neděle, 06 Květen 2012 20:53 )