Porazili jsme lídra i na jeho hřišti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 22 Duben 2012 22:31

FK Zlaté Hory - Sokol SČV 2 : 4 (1 : 3)

Neděle 22.4.2012 - Před utkáním měli Zlaté Hory na kontě pouze dvě porážky a jednu utrpěli na podzim na našem hřišti. Na jaře byli stejně jako my stoprocentní a takl jsme očekávali tuhý boj. Domácí drželi míč a ve 20. min po pěkné akci jen těsně minuli branku Patrika Ligenzy. Rozhodly však standardní situace. Ve 27. min kopal přímý kop z 25 m Jirka Lapčík a jeho tvrdou střelu vyrazil golman domácích jen před sebe a důrazný Marek Krmíček dorážku nasměřoval přímo do levé šibenice - 0:1.  Ve 32. minutě jsme vhazovali aut, přes Marka Krmíčka se míč dostal na střed velkého vápna, kam si sběhl Jirka Lapčík a střelou z první trefil přímo k tyči - 0:2. Ve 37. min jsme vedli již 3:0, po dalším centru ze standardky hlavičkoval Mirek Juhaňák do břevna a odražený míč vrátil hlavou do sítě Lukáš Fidrich.

Fantastický začátek, ale domácí hráli velmi dobře ještě před poločasem si došli pro faul ve velkém vápně a penaltu proměnili - 1:3. Nástup do ruhého poločasu byl opět ve znamení náporu domácích a hned ve 47. min kopali roh, Pavel Jílek byl před zraky rozhodčího faulován, ale píšťalka mlčela a dobíhající hráč prostřelil Patrika - 2:3.  Od té chvíle byl každý útok domácích velmi nebezpečný, ale také my jsme dokázali hrozit nebezpečnými brejky. Rozhodnutí padlo v 75. min, kdy Luboš Gurka střelu ze 30m z úhlu napálil přímo do vzdálenější šibenice - branka na zlatou kopačku - 2:4. V závěru jsme neproměnili další šance na navýšení náskoku, zejméona střela Jirky Lapčíka volala po gólu, ale zaslouženě jsme si odvezli 3 body ze hřiště vedoucího týmu tabulky!

Branky SČV: 27. Marek Krmíček (as. Jiří Lapčík) 0:1, 32. Jiří Lapčík 0:2 (as. Marek Krmíček), 37. Lukáš Fidrich (as. Miroslav Juhaňák) 0:3, 75. Luboš Gurka 2:4

Sestava SČV: Ligenza - Staník, Machů Martin, Jílek, Maceček Jakub - Bundil (60. Žák), Fidrich, Gurka, Lapčík Jiří - Krmíček (80. Turoň), Juhaňák

Aktualizováno ( Úterý, 01 Květen 2012 09:45 )