Druhý poločas opět vyšel PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 06 Listopad 2011 22:40

Sokol SČV - SK Řetězárna "B" 5 : 1 (1 : 1)

Sobota 5.11.2011 - V krásném sobotním odpoledni jsme přivítalirezervu České Vsi, která přijela s řadou dorostenců. Od počátku utkání jsme byli aktivnější a drželi více míč na kopačkách. V 15. min však hosté podnikli rychlý protiútok a po pěkné akci z první své střely v zápase dali vedoucí gól - 0 : 1. Ve 27. min jsme se však konečně dočkali. Jirka Lapčík nacentroval z levé strany a Vašek Žák na zadní tyči hlavou uklidil míč do sítě - 1 : 1. V prvním poločase chyběl naší hře klid a přesnost a tak se do kabin šlo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas již byl jednosznačnou záležitostí. Ve 47. min byl ve vápně faulován důrazný Mirek Juhaňák a Jirka Lapčík penaltu s přehledem proměnil - 2 : 1. Tlak pokračoval a v 52. min se po pěkné akci a přihrávce Luboše Gurky trefil technickou střelou Lukáš Fidrich - 3 : 1. V 67. min utekl po pasu Jirky Lapčíka Mirek Juhaňák a nechytatelnou ranou nedal výbornému brankáři hostí šanci - 4 : 1. Hosté zahrozili jednou šancí, ale Patrik Ligenza předvedl fantastický zákrok a uhasil tak všechny naděje hostujícího týmu. V 73. min se opět trefil Jirka Lapčík, když předtím centrovaný míč pěkně za obranu prodloužil Mirek Juhaňák - 5 : 1. Ve druhém poločase jsme měli výraznou převahu a zejména Jirka Lapčík hrozil z každé příležitosti.

Branky SČV: 27. Václav Žák (as. Jiří Lapčík) 1 : 1, 47. Jiří Lapčík (penalta, as. Miroslav Juhaňák) 2 : 1, 52. Lukáš Fidrich (as. Luboš Gurka) 3 : 1, 67. Miroslav Juhaňák (as. Jiří Lapčík) 4 : 1, 73. Jiří Lapčík (as. Miroslav Juhaňák) 5 : 1

Sestava SČV: Ligenza - Staník, Jílek, Machů Martin, Distler (70. Porč) - Žák (60.Bundil), Fidrich, Gurka, Lapčík Jiří - Juhaňák, Turoň (46. Lapčík Jan)

Aktualizováno ( Úterý, 08 Listopad 2011 21:40 )