Poločasy jako noc a den PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Neděle, 23 Říjen 2011 14:24

Sokol Bernartice - Sokol SČV 3 : 7 (3 : 1)

Sobota 22.10.2011 - Na hřiště jsme nastupovali jako mírný favorit a od začátku jsme měli více ze hry, nejprve jsme Lubošem Gurkou nastřelili břevno, neproměnili samostatný nájezd. Domácí hrozili střelami z dálky, se ktrými si však Patrik v bráně lehce poradil. Ve 23. minutě kopel Jirka Lapčík přímý kop, brankář jeho střelu neudržel a dobíhající Mirek Juhaňák protlačil míč do sítě. Tím však naše převaha v prvním poločase skončila a to co jsme předváděli v jeho zbytku byl festival marnosti a fotbalového neumění. Několika hrubými chybami jsme domácím darovali 3 branky a nebyli jsme schopni zpracovat míč ani si kloudně přihrát. Po poločase jsme prohrávali 1 : 3!

Druhý poločas začal jak skončil ten provní, naše rozehrávka, rychlá ztráta míče a nebezpečná akce domácích. Naštěstí jsme následný roh odvrátili a pak již hřiště patřilo nám. V 55. minutě se trefil Jirka Lapčík po přihrávce Radka Kopřivy - 3 : 2. V 60. minutě se výborně zorientoval Luboš Gurka a vrátil z jedné míč lobem do sítě domácích po nevydařeném odkopu domácího brankáře - 3 : 3. Následně byl po druhé žluté kartě vyloučen hráč domácích a to nám umožnilo získat rozhodující náskok. V 68. min nejprve unikl Marek Krmíček po přihrávce Mirka Juhaňáka - 3 : 4, v 70. min po nahrávce Radka Kopřivy skóroval opět Mirek Juhaňák - 3 : 5 a v 72. minutě se po přiťuknutí Jirky Lapčíka krásně do šibenice trefil Radek Kopřiva - 3 : 6. Gólovou tečku za vydařeným druhým poločasem přidal svým druhým gólem Luboš Gurka - 3 : 7. Bohužel v době, kdy byl již vystřídán, neudržel jazyk za zuby Radek Kopřiva a dostal červenou kartu a bude nám tak chybět minimálně v dalším utkání. Druhý poločas jsme tak výhráli se skóre 6 : 0 a konečně se dočkali vítězství.

Branky SČV: 23. Mirek Juhaňák (as. Jiří Lapčík) 0 : 1, 55. Jiří Lapčík (as. Radek Kopřiva) 3 : 2, 60. Luboš Gurka 3 : 3, 68. Marek Krmíček (as. Mirek Juhaňák) 3 : 4, 70. Mirek Juhaňák (as. Radek Kopřiva) 3 : 5, 72. Radek Kopřiva (as. Jiří Lapčík) 3 : 6, 83. Luboš Gurka (as. Jiří Lapčík) 3 : 7

Sestava SČV: Ligenza - Staník, Machů Martin (75. Turoň), Jílek, Hladký - Lapčík Jan (46. Krmíček), Fidrich, Kopřiva (80. Žák), Lapčík Jiří -  Juhaňák, Gurka

Aktualizováno ( Neděle, 23 Říjen 2011 14:50 )