Lost your password?
Muži: Další domácí remíza PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 25 Duben 2011 12:12

Sokol SČV - FK Stomix Žulová 1 : 1 (1 : 1)

Sobota 23. 4. 2011 - Bohužel ani ve čtvrtém jarním utkání se nám nepodařilo zvítězit a za druhou jarní domácí remízu jsme získali desátý bod v soutěži. Opět jsme počítali absence, zraněné stehno nepustilo stále do hry Lukáše Fidricha, Marek Krmíček nemohl přiejt kvůli pracovním povinnostem. Chyběl také trenér Niederle a tak se trenérské taktovky ujal Jirka Burďák. Naopak do branky se vrátil Patrik Ligenza a byla to především jeho zásluha, že zůstal bod doma. V poli nastoupil Luboš Gurka, na střídačce čekali na šanci Radim Koranda a Mratin Distler.

Počátek utkání byl ve znamení mnoha nepřesností a malého nasazení z obou stran. Hosté byli fotbalovější, ale hrozili pouze střelami z větší vzdálenosti, se kterými si Patrik vždy jistě poradil.  Naopak my jsme měli příležitosti především po standardních situacích, ale netrefovali jsme přesně. První branku vstřelili hosté po nepřesné rozehrávce domácích poslalipřihrávku za obranu, kde nikým nehlídaný útočník hostí v klidu přeloboval Patrika - 0 : 1.

O chvíli později mohlo být vyrovnáno, když centroval Jirka Lapčík a na zadní tyči po pěkném náběhu hlavičkoval Petr Chromek, ale brankář hostí byl na místě. Vyrovnání jsme se dočkali až po samostatném průniku Honzy Macečka, který na pravé straně obešel dva hráče a pokusil se odcentrovat na nabíhajícího Gottharda. Centr se však stočil přes brankáře k zadní tyči a bylo byrovnáno - 1 : 1. Hosté byli nebezpečnější a v dalším průběhu dokázali přestřelit prázdnou bránu z malého vápna, nebo v několika příležitostech zakončovat velmi pomalu a nepřesně.

Ve druhém poločase jsme začali aktivně, ale již po pár minutách jsme museli střídat a útočná síla se oslabila a ve zbylé půlhodině si sporadické šance vytvářeli pouze hosté. Tu největší, pokutový kop po nesmyslném rozhodnutí rozhodčího, bravurně zneškodnil Patrik Ligenza a tak i remíza byla pro nás dobrým ziskem.

Branka SČV: Jan Maceček 

Sestava SČV: Ligenza - Hladký František, Juhaňák, Čermák, Gurka - Maceček Jan, Maceček Jakub, Lapčík Jiří, Chromek (Distler) - Staník (46. Koranda), Gotthard (Faktor)