Lost your password?
Muži: Premiéra s půltuctem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 18 Duben 2011 21:57

FK Mohelnice "B" - Sokol SČV 6 : 1 (3 : 1)

Neděle 3.4.2011 - Premiéra v jarní části byla současně premiérou pro trenéra Frantu Fandejse Niederleho a nové posily - Michala Gottharda, Frantu Hladkého a po půl roce také Radima Korandy. Aby změn nebylo málo premiéru v 1.B třídě si odbyl také Michal Hladký. Naopak kvůli zranění chyběly opory Jarek Lučan - přejeme brzké uzdravení - a Mirek Juhaňák, který měl podvrtnutý kotník. Volno v práci nedostal Marek Krmíček.

Domácí byli celé utkání fotbalovější a od počátku nebezpeční. První branku vstřelili, když prodce zahraný přímý kop neudržel v koši jinak skvěle chytající Patrik Ligenza a k dorážce se první dostali domácí - 1 : 0. Rychlý útok a přesná přihrávka před bránu znamenala branku již na 2 : 0. Potřetí se domácí radovali po nešťastném zákroku Marka Staníka rukou ve velkém vápně a penaltě - 3 : 0. Do poločasu jsme ještě snížili, pěkný centr Jirky Lapčíka přetavil ve svůj premiérový soutěžní gól v dresu SČV Michal Gotthard, jak jinak než hlavou - 3 : 1.

Druhý poločas začli domácí ve velkém stylu a v rychlém sledu nasázeli tři branky po pěkných a rychlých fotbalových akcích. Bohužel při poslední brance stihl zakončující útočník ještě zranit Patrika. Chvíli před koncem jsme měli dvě šance na korekci výsledku - nejprve rozdočí neodpískal jasný faul ve velkém vápně a pak Radim Koranda zakončoval v dobré příležitosti do rukavicbrankáře. Nebýt Patrika byl by debakl ještě větší.

Branka SČV:  Gotthard Michal

Sestava SČV: Ligenza - Staník, Čermák, Fidrich (Koranda), Hladký Fr. - Maceček Jakub (Hladký Michal), Maceček Jan, Gurka, Lapčík Jiří, Chromek - Gotthard (Turoň), nenastoupili Faktor, Porč

Aktualizováno ( Pondělí, 18 Duben 2011 22:34 )