Lost your password?
Muži: Vyučování v Jindřichově PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 29 Srpen 2010 20:40

OLPA Jindřichov - Sokol SČV 5 : 2 (1 : 0)

Sobota 28. 8. 2010 - Na hřiště dosud neporaženého Jindřichova jsme odjížděli s respektem, ale s touhou získat všechny body. Očekávali jsme rychlý kombinační fotbal a především velký důraz. Už v 8. min bohužel domácí prošli snadno středem pole a včasnou přihrávku zužitkoval na hranici velkého vápna prudkou střelou pod víko domácí útočník - 1 : 0. Domácí byli i nadále nebezpečnějším týmem a v dalších minutách nás několikrát podržel Vavřín. Posledních 20 min prvního poločasu jsme se však domácím herně vyrovnali a z tlaku přicházeli zajímavé situace. Nejprve se ve velkém vápně uvolnil Jarek Lučan, domácí jej vzali do kleští a faulovali, ale rozhodčí se neodvážil písknout pokutový kop. O pár minut později byla píšťalka rozhodčího opět němá, když domácí obránce zahrál ve vlastním pokutovém území rukou. Bohužel další velkou příležitost jsme si nevypracovali a do kabin jsme šli s jednobrankovým mankem.

Druhou půli jsme začali nešťastně, po zbytečném vyčkávání při rozehrávce fauloval Fidrich a domácí zahrávali v 52. min přímý kop. Míč směřující na střed brány však špatně zasáhl opět Fidrich a vstřelil si vlastní gól - 2 : 0. Domácí pak byli na koni, naopak naše hra podlehla dočasnému zoufalství. Domácí od druhého gólu jasně ovládli střed pole a narážečkami rozebírali naši zálohu a pádnostní překonávali nedůraznou obrannou řadu. Středem pole a obrany tak po totožných akcích pronikli v 54. a 69. min ke střelám z velkého vápna, které prošli Vařínovi zasahujícímu nohama, buď mezi nimi nebo pod nohou - 4 : 0. Teprve po této sprše se domácí ukolébali náskokem a nabídli nám příležitost, kterou po pěkném centru Petra Chromka proměnil v 76. min Marek Krmíček - 4 : 1. Naděje však trvala pouze 4 minuty, kdy se domácí prosadili po levé straně a přihrávkou po zemi přes celé malé vápno vybídli svého útočníka ke snadnému skórování - 5 : 1. Nebylo co ztratit, a tak jsme s domácími hráli otevřený fotbal a v posledních minutách jsme se dostávali do slibných příležitostí. Svůj průnik z levé strany využil pouze důrazný Vašek Čermák a v 82. min snížil na konečných 5 : 2.

Domácí nám tak dali tvrdou lekci, která vyústila ve změnu na trenérském postu, kterého se po tomto utkání ujal ještě na jaře hráč základní sestavy Josef Novák.

Branky SČV: 76. Marek Krmíček 4:1, 82. Václav Čermák 5:2

Sestava SČV: Vavřín - Staník, Fidrich, Juhaňák, Čermák - Chromek, Maceček Jan, Reinold, Gurka - Lučan (61. Krmíček), Lapčík (63. Ligenza), nenastoupili Kopřiva, Turoň, Novák

Aktualizováno ( Středa, 08 Září 2010 07:15 )