Lost your password?
Muži: Zpět na zem, prohra v Lesnici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 15 Srpen 2010 22:35

Sokol Lesnice - Sokol SČV 3 : 2 (2 : 1)

Neděle 15. 8. 2010 - Na hřišti jednoho z každoročních favoritů soutěže jsme zaplatili nováčkovskou daň. Po vyrovnaném průběhu jsme dostali 3 branky především po vlastních chybách, a tak ani 2 vstřelené branky na hřišti soupeře na body nestačily. V sestavě chyběl na 3 zápasy potrestaný Jakub Maceček, ale naopak se po nemoci vrátil Petr Chromek. Utkání bylo v úvodu vyrovnané, zpočátku jsme mírnou územní převahu měli my, domácí hrozili rychlými brejky po stranách a střeleckými pokusy z dálky. V 15. minutě se na rohu velkého vápna pěkně uvolnil aktivní Peťa Chromek a nezištně přihrál Jirkovi Lapčíkovi, který s přehledem míč zasunul za záda domácího brankáře - 0 : 1. Vedení nám však nevydrželo dlouho a v 19. min domácí rozehráli rychle standardní situaci a po krásné přihrávce za obranu nedal domácí hráč Bobanovi příležitost zasáhnout - 1 : 1. Domácí dostali větší chuť do hry a byli aktivnější, do šancí se však nedostávali. Ale ve 25. min domácí opět na krátko rozehráli přímý kop, taktickou chybou jsme nepokryli střed pole a kapitán domácích překvapil střelou ze 35 metrů Bobana Vavřína a střela, která "zaplavala" skončila v naší síti - 2 : 1.

Ve druhé půli jsme byli aktivnější a od počátku jsme mačkali domácí na jejich polovině. Ti naopak kontrovali rychlými protiútoky a dostávali se také do slibných příležitostí. V 65. min domácí nakopli míč za obranu a po nedorozumění mezi Fidrichem a Vavřínem zachytil Bobanův odkop útočník domácích na hranici velkého vápna a trefil opuštěnou prázdnou bránu - 3 : 1. Tato chyba byla těžkým zásahem do sebevědomí, ale zvýšenou aktivitou jsme začali dělat domácím opět potíže a jejich obránci měli největší problém se zastavováním Jarka Lučana. V 70. min byl Jarek faulován ve velkém vápně a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Mirek Juhaňák - 3 : 2. V dalším průběhu jsme byli nebezpečnější a ještě dvakrát zastavovali domácí Jarka ve velkém vápně pouze za cenu nedovolených zákroků, ale rozhodčí se již další penaltu odpískat neodvážil. Po vyrovnané hře a vlastních chybách jsme tak jeli domů bez bodu.

Branky SČV: 15. Jiří Lapčík, 70. Mirek Juhaňák (penalta)

Sestava SČV: Vavřín - Staník, Fidrich, Juhaňák, Čermák - Chromek, Reinold, Maceček Jan ml., Gurka (71. Krmíček) - Lučan, Lapčík (80. Ligenza), nenastoupili Kopřiva, Turoň

Aktualizováno ( Čtvrtek, 19 Srpen 2010 21:44 )