Lost your password?
Muži: Senzace! Deklasovali jsme Vidnavu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 08 Srpen 2010 21:43

Sokol SČV - Vidnava 6 : 2 (1 : 2)

Sobota 7. 8. 2010 - Návrat do 1.B třídy byl sladký, po roce jsme se vrátili do nejnižší krajské třídy a hned vítězstvím v derby proti Vidnavě. Technicky vyspělí hosté dobře kombinovali a díky dobrému krytí míče a vysokému vlivu zemské přiitažlivosti hrozili zejména ze standardních situací. První brankovou příležitost jsme však měli my, ve 14. min se sám před brankářem hostí po pěkné akci ocitl Jirka Lapčík, ale se slabým zakončením si brankář poradil. V 17. min se však radovali protihráči, po centru z pravé strany a zaváhání při odkopu se ke snadné brance dostali hosté - 0 : 1. Ve 24. min dostal přihrávku za obranu Luboš Gurka, ale brankář hostí jeho nájezd včas zastavil. Ve 30. min byl na hranici velkého vápna při další velké příležitosti brankářem podražen Jarek Lučan a Mirek Juhaňák s přehledem nařízenou penaltu proměnil - 1 : 1. Ve 35. minutě byl vyloučen záložník hostí za protesty a hráli jsme přesilovku. Ve 43. minutě se po autovém vhazování na velkém vápně uvolnil útočník hostí a přesnou střelou nedal Bobanovi šanci - 1 : 2.

Druhý poločas začal našim náporem a už z prvního rohu udeřilo ve 46. min po zmatcích v hostující obraně zavěsil pod víko Jakub Maceček - 2 : 2. V 53. minutě se však Jakub nestihl vrátit a na půlce fauloval zezadu protihráče a uviděl přísnou červenou kartu. Byl tak vyrovnán jak počet hráčů tak aktuální skóre. V 64. min zahrával Jirka Lapčík přímý kop a přesný centr posadil přímo na hlavu Jarka Lučana na zadní tyči - 3 : 2. V 66. min dostal krásnou přihrávku do běhu od Jirky Lapčíka Luboš Gurka a svůj samostatný nájezd na dvakrát proměnil - 4 : 2. O dvě minuty později se situace opakovala, tentokrát už Luboš neuspěl. V těchto chvílích byla Vidnava v totálním rozkladu a v dalším nájezdu v 70. min se uvolnil a utekl Tomáš Reinold a předložil na malé vápno ideální přihrávku Jirkovi Lapčíkovi - 5 : 2. Trochu jsme polevili a soupeř získal optickou převahu, v té se dvakrát vyznamenal Boban Vavřín, když nejprve chytil samostatný nájezd a v 83. min chytil dokonce penaltu. Ještě na jaře náš spoluhráč Mirek Machů na Bobana zkusil panenkův dloubáček, ale Boban se překvapit nenechal. Poslední hřebíček do rakvičky přidal v 85. min Vidnavě po samostatném nájezdu Tomáš Reinold - 6 : 2. Tomáš nás posílil na poslední chvíli a je k nám zapůjčen z divizních Mikulovic do konce roku, přidal se tak k dalším posilám - Honza Maceček ml. se vrátil z hostování v Písečné a z Jeseníku se vrátil Vašek Čermák. Naopak v závěru nastoupil do branky Aleš Salva, který se loučí a přestupuje do Žulové. V úvodním utkání nové sezony jsme v derby proti Vidnavě byli lepším týmem, diváci viděli utkání nabité akcí a šancemi na obou stranách a bylo skvělou pozvánkou na další zápasy.

Branky SČV: 30. Miroslav Juhaňák (pen.) 1 : 1, 46. Jakub Maceček 2 : 2, 64. Jaroslav Lučan 3 : 2, 66. Luboš Gurka 4 : 2, 70. Jiří Lapčík 5 : 2, 85. Tomáš Reinold 6 : 2

Žluté karty SČV: 15. Čermák Václav, 22. Lučan, 35. Reinold, Červená karta SČV: 53. Maceček Jakub

Sestava SČV: Vavřín (89. Salva) - Staník, Fidrich, Juhaňák, Čermák Václav, Gurka (71. Krmíček), Reinold, Maceček Jan ml., Maceček Jakub, Lučan (75. Ligenza), Lapčík

Aktualizováno ( Pátek, 13 Srpen 2010 07:26 )