Lost your password?
Turnaj v Černé Vodě: 2. místo PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 25 Červenec 2010 19:43

Sobota 24.7.2010 - Od pondělí 19.7. však muži společně s dorostem absolvovali předsezonní soustředění a každý den v areálu nově opraveného hřiště nabírali jak fyzickou kondici, tak jistotu s míčem. Po měsíci od vítězství nad Lipovou a zisku titulu přeborníka okresu se muži sešli na turnaji v Černé Vodě. Dvě utkání na turnaji byla dobrým završením přípravy a zejména finále ukázalo jací soupeři na nás v 1.B třídě čekají.

Semifinále: Kameník Černá Voda - Sokol SČV 0 : 7 (0 : 2)

V semifinále jsme předvedli trpělivý výkon a zejména ve druhém poločase jsme se rozehráli k vynikajícímu výkonu. První poločas byl alespoň z počátku zdánlivě vyrovnaný, ale branky Jarka Lučana a Honzy Macečka z penalty nám daly uklidňující náskok. Ve druhém poločase jsme očekávali zvýšenou aktivitu domácích, ale po krásných akcích a brankách Jirky Lapčíka z přímého kopu, druhé branky po pěkném průniku do velkého vápna Jarka Lučana, dvou pěkných gólů Petra Chromka, které vyplynuly z jeho aktivní hry, a po krásné přihrávce Marka Staníka a úspěšném samostatném nájezdu Jakuba Macečka jsme vyhráli vysokým rozdílem 7 : 0. 

Finále: FK Stomix Žulová - Sokol SČV 1 : 0 (1 : 0)

Finále a soupeř, který nás čeká také v 1.B třídě. V prvním poločase jsme začali aktivně a první minuty byly vyrovnané. Postupně však naše rozehrávka vázla a naopak soupeř kombinoval daleko přesněji a začal nás přehrávat. Výsledkem byla převaha a řada standardních situací a z jedné z nich bohužel také soupeř udeřil. Centr z rohového kopu minul vyběhnuvší Bohuš Vavřín a naskakujícího hráče soupeře jsme nepokryli. Nebyli jsme však bezzubí a dvakrát jsme po dravém průniku do vápna soupeře byli odstaveni od míče pouze za cenu faulu, jenže rozhodčí trestat nechtěl. Mokrý terén dělal problémy také brankáři Žulové, ale ten svou velkou chybu po střele z dálky sám napravil.

Ve druhém poločase začala Žulová opět aktivně, ale po deseti minutách hry se míč přestěhoval na naše kopačky a začali jsme tlačit. Ačkoli zkušenosti hostí byly patrné a bránili velmi dobře, i přesto jsme se dostali do velkých příležitostí. Nejprve Honza Maceček dostal na velkém vápně krásnou přihrávku a střelou do šibenice rozvlnil síť. Proti však byl pomezní rozhodčí a těsný ofsajd. Pak už jsme dali regulérní branku, když Radim Koranda technickou střelou, která se odrazila od břevna za brankovou čáru, překonal brankáře soupeře. Jenže rozhodčí stejně jako na mistrovství světa Lampardovi branku neuznali! Na druhé straně se soupeř prezentoval rychlými protiútoky a Bohuš Vavřín se v brance překonával. První velký test jsme výsledkově nezvládli, ale nasazením a dobrým výkonem jsme přispěli k vysoké kvalitě finále.

Na turnaji nastoupili: Vavřín, Staník, Fidrich, Ligenza, Čermák Václav, Chromek, Maceček Jan ml., Maceček Jakub, Lučan, Novák, Bundil, Porč, Lapčík Jiří, Koranda, Kopřiva

Semifinále: Stomix Žulová - Omya Vápenná 1 : 0

Malé finále: Kameník Černá Voda - Omya Vápenná 2 : 0

 

Aktualizováno ( Pondělí, 26 Červenec 2010 20:49 )