Lost your password?
Muži: Jsme ve finále! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 19 Červen 2010 23:08

Kameník Černá Voda - Sokol SČV 0 : 2 (0 : 1)

Sobota 19. 6. 2010 - Kdo čekal, že náš soused a současně odvěký rival bude chtít pomoci nám na cestě za postupem, byl velkým naivou! Kameník nastoupil s touhou porazit nás a dokázat, že jsou stejně dobří jako my. Výsledkem byl velmi kvalitní zápas s vysokým nasazením a byl vyrovnaný až do doby, než domácím došly síly.

Nástup do utkání jsme měli lepší my a nátlaková hra vyvrcholila v 18. min, kdy se uvnitř velkého vápna uvolnil Jirka Lapčík a tvrdou střelou nedal domácímu brankáři šanci ani zvednout ruce - 0 : 1. Domácí přidali a z rychlých brejků nejednou ohrozili bránu Bobana. Nastřelili tyč a vypracovali si řadu dobrých příležitostí. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a rozhodčí domácím odpustili penaltu po průniku Jarka Lučana a nedovoleném zákroku brankáře. Všechny další akce v prvním poločase však zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase domácí zatlačili a po jedné ze standardních situací střílel záložník domácích přímo do náruče Bobana. V 67. min byl střídán Jarek Lučan a nastoupil Marek Krmíček. Nebyl na hřišti ani 5 minut a už byl sám před brankářem domácích, ale slabou střelu mu poslal pouze do rukou. Vše si Marek vynahradil v 78. min, kdy utekl domácí obraně a samostatný nájezd proměnil - 0 : 2. Ačkoli Marek neproměnil ještě další příležitost byl zápas rozhodnut a domácí se již nezmohli na pokud o zvrat. Vítězstvím jsme si zajistili šanci bojovat v posledním kole o titul přeborníka!

Branky SČV: 18. Jiří Lapčík - 0 : 1, 78. Marek Krmíček - 0 : 2

Sestava SČV:  Vavřín - Staník, Fidrich, Juhaňák, Machů - Gurka, Novák, Lapčík, Koranda - Lučan (67. Krmíček), Maceček Jakub (90. Turoň)

Aktualizováno ( Neděle, 22 Srpen 2010 12:20 )