Lost your password? REGISTER
Muži: Cenné vítězství z Vidnavy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 06 Červen 2010 22:08

TJ Vidnava "B" - Sokol SČV 1 : 3 (0 : 1)

Neděle 6. 6. 2010 - Další kolo soutěže, která má pro nás v současné době charakter play-off, nás zavedlo na hřiště Vidnavy, kde se volně prolíná A-tým s B-týmem. Díky vítězstvím Jeseníku B, je nyní jasné, že jestli chceme na konci června zvednout nad hlavu pohár pro přeborníka okresu, musíme vyhrát všechna jarní utkání a ve zbývajících třech kolech tudíž nesmíme ani remizovat!

Silný tým Vidnavy od počátku utkání ukazoval technickou a kombinační zdatnost a v držení míče byl lepší. Žádnou šanci si však v průběhu první půle nedokázal vypracovat. Naopak my jsme vycházeli z pozorné obrany do smrtících rychlých protiútoků, a kdybychom po poločase vedli 5 : 0, nikdo by se nedivil. Nejprve z přímého kopu trefil Jarek Lučan břevno a odražený míč proskákal mezi třemi dobíhajícími hráči. Další velkou příležitost neproměnil Jarek Lučan, když nedosáhl na centr Petra Chromka a zakončoval vedle. Pak se sám na brankáře řítil rychlý Kuba Maceček, první tvrdou ránu brankář reflexivně vyrazil a dorážku již Kuba mezi tyče netrefil. O chvíli později opět Kuba z otočky branku přestřeluje. Ve 30. minutě však Jarek Lučan důrazným napadáním vybojoval míč a samostatný nájezd zakončil s přehledem - 0 : 1. Z řady šancí v závěru poločasu volala po gólu zejména akce Peti Chromka po pravé straně, odkud nacentroval před bránu, zde však úplně osamocený Kuba Maceček zakončoval zbytečně z první a nad bránu!

Do druhé půle domácí posílili o další posily z áčka, ale nebylo jim to nic platné. Od počátku druhé půle jsme byli díky rychlým protiútokům opět nebezpečnější a v 54. minutě po přihrávce aktivního Marka Staníka proměnil další nájezd Jarek Lučan, který s jistotou obešel i brankáře a do prázdné brány zvýšil na 0 : 2. Po další akci z pravé strany ve vyložené šanci přestřelil Radim Koranda. Ve 65. minutě se však zranil Jarek Lučan a na hřiště místo něj nastoupil Martin Distler, Jarek si pohmoždil letos operované koleno a všichni doufáme, že zranění, ač bolestivé, nebude vážné! I bez Jarka jsme však byli nebezpečnější a v dalších vyložených šancích se neprosadili ani Kuba ani Radim. Tak jsme byli v 72. minutě potrestáni, kdy přímý kop z velkého vápna proměnil nejlepší hráč domácích Písek - 1 : 2. Strach z neúspěchu nám na chvíli svázal nohy, ale jedinou další příležitost domácích, nebezpečnou střelu mířící do šibenice efektně zneškodnil Boban Vavřín! V 85. minutě přišlo rozhodnutí, Kuba Maceček utekl po levé straně nacentroval před bránu a tam z voleje uklidil za záda bezmocného domácího brankáře Mirek Machů - 1 : 3. Po střídáních v závěru se ve vyložené šanci zjevil také Martin Turoň, ale na malém vápně jej zradilo zpracování. Velmi dobrý výkon celého týmu tak znamenal vítězství na půdě kvalitního soupeře.

Branky SČV: 30. Jaroslav Lučan 0 : 1, 54. Jaroslav Lučan 0 : 2, 85. Miroslav Machů 1 : 3

Sestava SČV: Vavřín - Staník, Fidrich, Juhaňák, Machů (90. Kopřiva) - Chromek, Gurka, Novák (87. Turoň), Koranda - Maceček Jakub, Lučan (65. Distler)                                           

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 Červen 2010 21:22 )