Lost your password?
Muži: Osm branek v síti Kraše PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 31 Květen 2010 22:29

Sokol SČV - Jiskra Velká Kraš 8 : 2 (4 : 0)

Sobota 29. 5. 2010 - Roli favorita jsme naplňovali ihned od začátku utkání. V 8. min vyrazil brankář hostí míč po střele mířící na střed brány pouze před sebe a Jirka Lapčík si už věděl na malém vápně s míčem rady - 1 : 0. Ve 20. minutě byl ve velkém vápně stažen Jarek Lučan a kopala se první z celkem čtyř penalt v tomto utkání.

Mirek Juhaňák, jindy neomylný, však branku přestřelil. Ve 27. minutě jsme však již druhou branku vstřelili, po hlavičce Radima Korandy se z otočky pěkně trefil Jarek Lučan - 2 : 0. Ve 37. minutě se po nahrávce Jarka Lučana trefil k tyči opět Jirka Lapčík - 3 : 0. Ve 42. minutě dokonal Jirka Lapčík hatrick, když prudkou ranou po zemi k tyči vrátil do brány míč vyražený po rohovém kopu - 4 : 0. Již v první půli si hosté častokrát pomáhali fauly a v jednom případě dokonce zákeřně nakopli Jirku Lapčíka do achylovek, rozhodčí však tyto fauly trestal jen sporadicky.

Ve druhé půli pokračovala hra na jednu bránu. V 50. minutě dostal po faulu na Radima Korandu příležitost kopnout penaltu Boban Vavřín a s jistotou proměnil - 5 : 0. V 58. minutě jsme podcenili nakopnutý míč za obranu a pozdní zákrok znamenal další pokutový kop, který hosté proměnili - 5 : 1. V 70. minutě se ke střele dostal Jarek Lučan, orazítkoval břevno, ale odražený míč vrátil rybičkou nekompromisně do sítě Radim Koranda - 6 : 1. V 73. minutě se ještě jednou dostali ke slovu hosté a po standardní situaci a dorážce snížili na 6 : 2. V tu chvíli již bylo na hřišti velmi dusno, protože rozhodčí Marek odmítl trestat hosty za hrubou hru, takže, ačkoli občas odpískal faul a kopali jsme trestňák či penaltu, za hrubé zákroky karty nerozdával a riskoval zranění našich hráčů. Situace se vyhrotila v 75. min, kdy obránce Kraše nebezpečně oplácel Marku Krmíčkovi a po nastalém zmatku byl překvapivě vyloučen Jirka Lapčík, který se bránil napadení soupeřem! Dohrávali jsme o desíti a Kraš hrála v plném počtu! V posledních minutách však byla naplno patrná naše převaha, i v oslabení jsme hosty jasně přehrávali a přidali další dvě branky. V 78. min proměnil přímý kop střelou přes zeď k tyči Jarek Lučan - 7 : 2. V 86. minutě opět po faulu na Jarka Lučana, který opět nepochopitelně nebyl potrestán červenou kartou, proměnil druhou penaltu nekompromisně Boban Vavřín - 8 : 2. Velmi dobrý výkon byl korunován jasným vítězstvím, ale bohužel jsme na jeden zápas přišli o nejlepšího střelce soutěže. Jirka si díky červené kartě ve Vidnavě nezahraje!

Branky SČV: 8. Jiří Lapčík 1 : 0, 27. Jaroslav Lučan 2 : 0, 37. Jiří Lapčík 3 : 0, 42. Jiří Lapčík 4 : 0, 50. Bohuslav Vavřín (pen.) 5 : 0, 70. Radim Koranda 6 : 1,  78. Jaroslav Lučan 7 : 2, 86. Bohuslav Vavřín (pen.) 8 : 2

Sestava SČV: Vavřín - Staník, Fidrich, Juhaňák, Machů Miroslav (80. Distler) - Chromek, Novák (60. Gurka), Maceček Jakub (71. Krmíček), Koranda - Lučan, Lapčík

Aktualizováno ( Pondělí, 07 Červen 2010 08:11 )