Lost your password?
Muži: Dva rychlé zásahy přinesly vítězství PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 23 Květen 2010 23:00

Sokol Velké Kunětice - Sokol SČV 0 : 2 (0 : 2)

Sobota 22. 5. 2010 - Na domácím hřišti a přece hosté. Velké Kunětice tentokrát jako domácí byly od počátku utkání pod velkým tlakem, který jsme naštěstí rychle zužitkovali. V 10. minutě se po přiťuknutí Jakuba Macečka tvrdou ranou prosadil Jarek Lučan - 0 : 1. Ve 12. minutě jsme zahrávali přímý kop z 25 metrů a první brankou povzbuzený Jarek Lučan krásně zakroutil míč do šibenice - 0 : 2.

 

V dalším průběhu jsme byli i nadále lepším týmem a domácí měli štěstí, že jsme své vedení dále nenavýšili. Do břevna pálil Mirek Juhaňák a ve vyložené šanci nenasměroval Luboš Gurka vysoký centr za záda domácího brankáře.

 

Ve druhém poločase kvalita hry upadla a domácí se nám vyrovnali. I přesto v samostatných nájezdech neuspěli Lučan, Gurka ani Maceček a hlavou se bohužel neprosadil ani Marek Krmíček po rohovém kopu. Domácí si připsali nebezpečnou střelu z přímého kopu, kterou s jistotou odvrátil Boban Vavřín v bráně.

 

Branky: 10. Jarek Lučan - 0 : 1, 12. Jarek Lučan - 0 : 2

Sestava: Vavřín - Staník, Fidrich, Juhaňák, Krmíček - Chromek, Lapčík, Novák (55. Koranda), Gurka (78. Turoň) - Maceček Jakub, Lučan

Aktualizováno ( Středa, 26 Květen 2010 21:36 )