Sunday, 10 August 2014 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 4 | - | 1 | FK Bělá pod Pradědem | |
Saturday, 16 August 2014 16:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | Kameník Černá Voda | 6 | - | 0 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 24 August 2014 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 4 | - | 0 | SK Omya Vápenná | |
Saturday, 30 August 2014 16:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | Sokol Velké Kunětice | 2 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Friday, 05 September 2014 17:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 3 | - | 3 | SK Řetězárna "B" | |
Saturday, 13 September 2014 15:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | SK Lipová-lázně | 2 | - | 1 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 21 September 2014 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 4 | - | 3 | FK Mikulovice | |
Saturday, 27 September 2014 15:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Skorošice | 2 | - | 5 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 05 October 2014 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 0 | - | 0 | TJ Zlaté Hory | |
Sunday, 12 October 2014 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | Dynamo Javorník "B" | 2 | - | 4 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 19 October 2014 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 0 | - | 3 | Sokol Stará Červená Voda | |
Sunday, 26 October 2014 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 2 | - | 3 | Jiskra Velká Kraš | |
Saturday, 01 November 2014 13:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | Sokol Bernartice | 4 | - | 1 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 08 November 2014 13:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | FK Bělá pod Pradědem | 6 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 16 November 2014 13:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 2 | - | 3 | Kameník Černá Voda | |
Saturday, 04 April 2015 15:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | SK Omya Vápenná | 3 | - | 0 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 11 April 2015 16:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 4 | - | 2 | Sokol Velké Kunětice | |
Sunday, 19 April 2015 10:15
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | SK Řetězárna "B" | 4 | - | 1 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 26 April 2015 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 0 | - | 4 | SK Lipová-lázně | |
Saturday, 02 May 2015 16:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | FK Mikulovice | 0 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 10 May 2015 16:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 3 | - | 2 | TJ Skorošice | |
Saturday, 16 May 2015 16:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Zlaté Hory | 8 | - | 1 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 24 May 2015 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 6 | - | 2 | Dynamo Javorník "B" | |
Friday, 29 May 2015 17:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | Sokol Stará Červená Voda | 3 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Saturday, 06 June 2015 16:30
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | Jiskra Velká Kraš | 3 | - | 3 | TJ Písečná "B" | |
Sunday, 14 June 2015 14:00
|
| Okresní přebor muži 2014/15 | TJ Písečná "B" | 4 | - | 0 | Sokol Bernartice | |